MMA PLHighleagueBomba ostro o sytuacji z Ferrarim: Taką samą nogą nadepnę Ci na głowę, konfident przebrzydły! [WIDEO]

Bomba ostro o sytuacji z Ferrarim: Taką samą nogą nadepnę Ci na głowę, konfident przebrzydły! [WIDEO]

Paweł Bomba w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o spinie z Amadeuszem Roślikiem. Przypomnijmy, że ”Scarface” o popularnym ”Ferrarim” wspomniał w poniedziałek na programie ”runki”. Co ciekawe Roślik szybko pojawił się przy studiu, gdzie postanowił opluć i położyć nogę na samochodzie Bomby.

Bomba

Paweł swój debiut w mieszanych sztukach walki zaliczy czwartego czerwca w Ergo Arenie. Na gali High League 3 czeka go starcie z Mateuszem Leśniakiem. ”Tarzan” swoje umiejętności miał szansę zaprezentować na drugiej edycji w Krakowie. Warto jednak podkreślić, że Leśniak wszedł w ostatniej chwili na zastępstwo, a tutaj ma cały okres przygotowawczy. Jak tym razem zaprezentuje się w klatce?

W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego debiutu rapera Alberto Simao, który zmierzy się z Marcinem Dubielem. Warto zaznaczyć, że podopieczny Przemysława Szyszki na swoim koncie ma już trzy walki.

Bomba ostro o Ferrarim: Przekonasz się o tym!

Paweł Bomba w rozmowie z naszym portalem dłużej wypowiedział się o Amadeuszu Rośliku.

Chciał wejść do studia? Nie rozśmieszaj mnie. Jakby chciał wejść do studia, to by wyszedł z pod łóżka jak pukałem sam do drzwi w pokoju, którym był. Przyszedł do studia, kiedy miałem nagrywanego lajva, pod studio z 10 kolegami i tak by Ci nie pomogli jakbym wyszedł. Przekonasz się o tym. Absurd, dzieciak… napluł mi na samochód, dotknął nogą. Taką samą nogą nadepnę Ci na głowę.     

Cała rozmowa poniżej:

Karta walk: 
Alberto Simao vs Marcin Dubiel 
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika 
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa 
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
 Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
 Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński  

Zobacz także:

Dojdzie do walki Pudzianowski – Szpilka? “Pudzian” stawia jeden ważny warunek!

Mariusz Pudzianowski w prowadzonym przez Mateusza Borka programie Hejt Park transmitowanego na Kanale Sportowym wypowiedział się o możliwym starciu Pudzianowski – Szpilka. “Pudzian” zgadza się na taki pojedynek, ale stawia jeden ważny warunek.

Ponad milion złotych za walkę w KSW?! “Pudzian” zdradził swoje zarobki: Żadna tajemnica!

Mariusz Pudzianowski był gościem Mateusza Borka w programie Hejt Park, transmitowanym na antenie Kanału Sportowego. “Pudzian” odpowiedział na pytanie jednego z widzów i zdradził, że jego zarobki w KSW sięgają wielkich kwot, lecz mimo to ma wiele innych źródeł finansowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis