MMA PLNajnowszeEFM SHOWNorman ParkeBomba ostro o Parke! Wypowiedział się o potencjalnej walce: Won z Polski! To złodziej i oszust! 

Bomba ostro o Parke! Wypowiedział się o potencjalnej walce: Won z Polski! To złodziej i oszust! 

Paweł Bomba w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o Normana Parke. ”Scarface” w mocnych słowach wypowiedział się o Normanie ”Strominie” Parke.

Bomba

Ostatni pojedynek Pawła spełnił oczekiwania i zapewnił wiele emocji. Skazywany na porażkę Bomba wygrał przez dyskwalifikację rywala w trzeciej rundzie. Nadmieńmy, że Bomba dominował w starciu z Mateuszem.

”Muran” od samego początku szukał obszernych ciosów i dochodził do głosu, ale wydawało się, że nie robi to większego wrażenia na przeciwniku. Bomba ciągle pracował licznymi niskimi kopnięciami – co było bardzo znaczące. Murański w późniejszym czasie był dwukrotnie liczony i wydawało się, że zaraz przegra przed czasem. Mateusz po kolejnym obaleniu – co oczywiście było zabronione został zdyskwalifikowany.

Bomba: Ja bym nie chciał promować takich osób!

Paweł Bomba w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim w mocych słowach wypowiedział się o Normanie Parke.

Była sytuacja z Parke. Coś do mnie powiedział, jak zbiłem Kałuskiego tę nogę mu rozwaliłem przed walką. Parke powiedział, że jestem frajer i u niego w rejonie by mnie za takie coś rozwalili. Ja powiedziałem, że Parke jest frajerem i na moim rejonie za to, że frajer nie dotrzymuje słowa. Dyma federację i jest je**** chorągiewą, byłby gwa**** w twarz (…) To samo mu od razu pocisnąłem. Nie miałem nic do niego, kibicowałem mu, ale nie znając genezy naszego konfliktu – wyzwał mnie. Za złą osobą stanął.

Bomba ponadto został zapytany o potencjalne starcie z Parke. 

Bez problemu. Po tej walce z Kasjuszem… Z Kasjuszem też się biłem przed walką z Najmanem, przyjeżdżał na sparingi, przygotować się. Trenowaliśmy wcześniej parę razy. Parke w boksie bardzo słabo się pokazał, Kasjusz moim zdaniem bardzo dobrze. Niby przegrał, ale moim zdaniem nie przegrał. On UFC i wszystko, a Kasjusz pijak i wy**** ma (…) Show me the money. Send mi location. Jest jedna rzecz, ja tej szmacie bym nie chciał dać walki, bo on dyma te wszystkie federacje. To jest jedyne czego bym nie chciał. Won z Polski, przyjeżdża, jeszcze dyma nasze firmy. Ja bym nie chciał promować takich osób. To jest złodziej, oszust i nie dotrzymuje słowa.

Zobacz także:

Ruszyła zbiórka po śmierci Patryka Hebla! Pomóżmy rodzinie wojownika! Widzieliście?

To była naprawdę przykra wiadomość… Patryk Hebel miał przed sobą całe życie. 27-latek był świetnie zapowiadającym się sportowcem. Po śmierci młodego wojownika na stronie pomagam.pl powstała zbiórka, aby pomóc rodzinie Patryka. Tym samym prosimy wszystkich o dołączeniu się do pomocy.

Najman wraca do pierwszego face to face z Murańskim: O jednej rzeczy nie powiedziałem… Co wy na to?

Tak to prawda! Marcin Najman postanowił wrócić do sytuacji, która miała miejsce na ostatniej gali High League 5. Doszło wtedy do ogłoszenia i pierwszego face to face z Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” twierdzi teraz, że ”Muran”… sfajdał się w klatce. Do ich wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie osiemnastego marca na szóstej edycji High League w Katowicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis