MMA PLDawid ZałęckiBomba od High League! Ojciec Denisa zmierzy się z Alanem Kwiecińskim!

Bomba od High League! Ojciec Denisa zmierzy się z Alanem Kwiecińskim!

To się dzieje naprawdę! Kto by się spodziewał, że Dawid Załęcki tak szybko zawalczyć w organizacji High League. Ojciec Denisa czwartego czerwca w Ergo Arenie zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Trzeba przyznać, że tempo startów popularnego ”Alanika” robi wrażenie. Kwieciński tym samym stoczy drugi pojedynek w High League.

Załęcki

Pierwszy miał miejsce na drugiej edycji w Krakowie, gdzie doszło do wyczekiwanego starcia z Denisem Załęckim. Przy tym starciu nie brakowało tak zwanych dymów podczas konferencji, programu ”rundki” czy ceremonii ważenia. Walka dostarczyła dużo emocji. Kwieciński był parę razy liczony i wydawało się, że ”Bad Boy” jest bardzo blisko skończenia. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” pokazał charakter i wytrwał do samego końca. Załęcki oczywiście wygrał pewną jednogłośną decyzja sędziów.

Ojciec Denisa Załęckiego zawalczy na High League 3!

To jest bardzo duża niespodzianka. Organizacja High League ogłosiła dodatkowe zestawienie na trzecią edycję, która odbędzie się czwartego czerwca w Ergo Arenie. Dawid Załęcki zmierzy się z Alanem Kwiecińskim w formule K-1 w małych rękawicach (piąstkówkach).

Przypomnijmy, że gorąco było podczas pierwszej konferencji High League 3. Alan Kwieciński pojawił się na trybunach i postanowił wejść w dyskusję z Denisem Załęckim. W pewnym momencie w stronę ”Alanika” ruszył Dawid Załęckim. Doszło do szarpaniny i dużego zamieszania.

Sami zobaczcie:

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Dawid Załęcki vs Alan Kwieciński
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Alan ”Alan Człowieku” Godziński vs Przemysław ”Kolar” Kolarczyk
Paweł ”Scarface” Bomba vs Mateusz ”Tarzan” Leśniak

Zobacz także:

Co tam się wydarzyło?! Bez jednej ręki pokonał dwóch rywali! [WIDEO]

Podczas ostatniej gali Epic Fighting Championship nie brakowało szalonych zestawień. Były też dobre momenty jak starcie jednorękiego wojownika. Odprawił on dwóch przeciwników. Jednego z nich szybko znokautował – drugi zaś okazał się cięższą przeprawą. Ostatecznie jednoręki wojownik wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Fury dalej świętuje zwycięstwo! Taksówkarz postanowił odmówić, mocna reakcja mistrza! [WIDEO] Widzieliście?

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) dalej świętuje swoje efektowne zwycięstwo. W sieci pojawiło się nagranie, gdzie widać mocno pijanego mistrza świata wagi ciężkiej. Taksówkarz postanowił odmówić, więc zobaczyliśmy mocną reakcję reprezentanta Wielkiej Brytanii. Przypomnijmy, że Fury po ostatniej obronie tytułów wspomniał o zakończeniu barwnej kariery.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis