MMA PLFreak FightCo tam się wydarzyło?! Bez jednej ręki pokonał dwóch rywali! [WIDEO]

Co tam się wydarzyło?! Bez jednej ręki pokonał dwóch rywali! [WIDEO]

Podczas ostatniej gali Epic Fighting Championship nie brakowało szalonych zestawień. Były też dobre momenty jak starcie jednorękiego wojownika. Odprawił on dwóch przeciwników. Jednego z nich szybko znokautował – drugi zaś okazał się cięższą przeprawą. Ostatecznie jednoręki wojownik wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

jednoręki

Jeśli jesteśmy przy takim temacie, to warto wspomnieć o Nicku Newellu (16-4), który może być przykładem dla wielu ludzi, że nie można się poddać i trzeba walczyć o swoje marzenia. “Notorious” mimo jednej ręki walczył na wysokim poziomie. W pewnym momencie 36-latek starał się dostać do największej organizacji na świecie poprzez Contender Series. Niestety nie udało się, ale Newell nie zamierzał się poddać. Amerykanin aktualnie toczy swoje pojedynki w czołowej organizacji Bellator.

Warto zaznaczyć, że Newell ze swoich szesnastu pojedynków aż trzynaście kończył przed czasem. Newell w 2014 roku na gali WSOF 11 zmierzył się z… Justinem Gaethje. Tak mówimy o zawodniku, który jeszcze niedawno po raz drugi stanął przed szansą mistrzowską w UFC. To było szalone starcie, a Newell do samego końca chciał sprawić niespodziankę.

To jest wojownik!

To jest akurat dobry przykład na gali Epic Fighting Championship. Były szalone/kontrowersyjne zestawienia freakowe, ale również szansę swoją dostał jednoręki wojownik. Pokazał się on z kapitalnej strony i odprawił dwóch przeciwników.

Zobaczyliśmy szybki nokaut… Drugi rywal okazał się cięższą przeprawą. Ostatecznie i tak doszło do wygranej po jednogłośnej decyzji sędziów. 

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Widz obrzydliwie obraził Artura Szpilkę na wizji! Narzeczona od razu zareagowała! Widzieliście?

W środę, 18 maja, na kanale High League odbył się odcinek “Rundek”, gdzie naprzeciw siebie stanęły Ewa Brodnicka i Kamila Wybrańczyk. W trzeciej części programu zawsze przewidziane są telefony, tym razem zadzwonił widz, który w obrzydliwy sposób obraził Artura Szpilkę, czyli narzeczonego “Kamiszki”.

Wasilewski ostro o zachowaniu freaków: Pajace krzyczą, kto jest większym konfidentem! Co wy na to?

Andrzej Wasilewski w rozmowie z portalem ringpolska.pl postanowił w mocnych słowach odnieść się do zachowania freakowych zawodników. Doświadczony promotor boksu uważa, że jest to żałosne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis