MMA PLNajnowszeBoksMike Tyson znokautuje youtubera już w 1 rundzie? Tak to widzi trener legendy boksu!

Mike Tyson znokautuje youtubera już w 1 rundzie? Tak to widzi trener legendy boksu!

O potencjalnej drugiej walce Mike’a Tysona w powrocie mówiło się od dłuższego czasu. Pomysłów na zestawienie było naprawdę wiele, ale kto by się spodziewał, że ostatecznie przystanie na walce z najbardziej popularnym youtuberem? Tak się właśnie stało. Zostanie wykorzystany potencjał zainteresowania jakie budzi Jake Paul. Trener legendy boksu przekonuje i zapewnia, że jego podopieczny już w pierwszej rundzie znokautuje przeciwnika.

Tyson

Mike wrócił i stoczył pokazowy pojedynek z Royem Jonesem Jr., który powiedzmy sobie szczerze nie zachwycił. Przede wszystkim ze względu na formę i walkę w wykonaniu Roya. Tyson zaś po tym pojedynku zbierał dużo pochwał.

Do walki Tysona z youtuberem dojdzie dwudziestego lipca w Texasie. Co ciekawe jest także praca nad tym, aby starcie nie było pokazowe, a liczyło się normalnie do zawodowego rekordu.

Trener Tysona jest przekonany!

Rafael Codeiro trener Mike’a Tysona jest przekonany, że jego podopieczny już w pierwszej rundzie znokautuje youtubera. 

W rozmowie z Arielem Helwanim wypowiedział się o tym – co nas czeka już w wakacje. 

On ciężko pracuje każdego dnia, spróbuje znokautować Jake’a. Taki ma styl. Nikt nie musi uczyć go walczyć. Udowodni to w lipcu, że jest nadal tym samym bokserem. Mike wejdzie tam jak stary Mike Tyson i spróbuje znokautować Jake’a Paula od początku do końca walki. Jedną rzecz mogę zagwarantować. Mike na pewno go trafi. Niemożliwe, że tak nie będzie. Zobaczymy jak Jake na to zareaguje. Nokaut w pierwszej rundzie. To jest Mike Tyson. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis