MMA PLNajnowszeBoksMike Tyson zapowiada przed walką: Robię światu boksu przysługę! Wystarczy tych bzdur!

Mike Tyson zapowiada przed walką: Robię światu boksu przysługę! Wystarczy tych bzdur!

Mike Tyson stoczy swój drugi pojedynek w powrocie. Legendarny pięściarz jest pewny siebie przed walką z jednym z najpopularniejszych youtuberów na świecie. Amerykanin gwarantuje, że tym pojedynkiem robi przysługę światowemu boksu.

Tyson

”Żelazny Mike” już dwudziestego lipca zawalczy z Jake Paulem na gali w AT&T Stadium w stanie Texas. W ostatnim czasie pojawiły się też informacje, że są próby, aby to nie był pokazowy, a zawodowy pojedynek liczący się do rekordu. Niewykluczone, że tak się stanie.

Pojawiła się też migawka z treningu Tysona, która możecie zobaczyć poniżej:

Mike Tyson zapowiada!

Legendarny pięściarz jest pewny swego przed nadchodzącym starciem z Jake Paulem. Mike Tyson przekonuje, że to on wyjdzie zwycięsko z tego starcia.

Jeśli myślisz, że podpisałem kontrakt dla kasy, to jesteś głupi. Zamierzam go wcześniej wysłać na emeryturę, żeby mógł dołączyć do brata w WWE. Posłuchaj, on nic nie robi! Lubię Jake’a jako człowieka, on o tym wie, ale jestem innym zwierzęciem. Robię światu boksu przysługę. Wystarczy tych bzdur. Zobaczysz, idę po jego głowę.

Jake to przede wszystkim jeden z najbardziej popularnych youtuberów, ale warto zaznaczyć, że już teraz można nazwać go pięściarzem. Paul swoimi umiejętnościami w ringu udowodnił już, że może rywalizować i wygrywać z prawdziwymi pięściarzami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis