MMA PLJan BłachowiczBez Masek 3: Czy masz silną ”psychę”? Błachowicz i Polikowski o psychologii sukcesu! [WIDEO]

Bez Masek 3: Czy masz silną ”psychę”? Błachowicz i Polikowski o psychologii sukcesu! [WIDEO]

To jest ważny temat w dzisiejszych czasach! Superbet przygotował materiał z Janem Błachowiczem i Łukaszem Polikowskim. Obaj dyskutują na temat psychiki – jakie nastawienie jest potrzebne żeby zostać mistrzem! Tak dobre rady może dać nasz mistrz wagi półciężkiej w UFC!

”Cieszyński Książę” już po wakacjach stanie do swojej drugiej obrony pasa wagi półciężkiej. Podopieczny Roberta Jocza zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą (32-7). Lada moment poznamy nowy termin numerowanej gali.

To jest ważne!

Superbet przygotował materiał pod tytułem ”Bez masek”. W kolejnym odcinku programu Jan Błachowicz i Łukasz Polikowski opowiedzieli jak mieć silną psychikę, jak radzić sobie z toksycznymi osobami, kto nadaje się na mistrza, dlaczego niektórzy spalają się na starcie. 

Błachowicz w swojej karierze miał także ciężkie momenty. 38-latek w 2017 roku był bliski zwolnienia z największej organizacji na świecie. Błachowicz postawił na zmiany. To było świetne posunięcie – co pokazały następne walki.

Zobacz także:

Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na Elite Fighters 1! Tata lub syn zamelduje się w klatce! Zaskoczeni?

To już oficjalna wiadomość! Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na premierowej gali organizacji Elite Fighters! Informację o występie Dresika oraz Murańskiego otrzymaliśmy od samej organizacji. Pozostała jedna kwestia nierozstrzygnięta – czy tym Murańskim, który wejdzie do klatki będzie Jacek czy Mateusz?

MMA VIP 2: Ogromna przewaga Żuroma nad Antykonfidentem! Prawie 40 kilogramów! Kto wyjdzie zwycięsko?

Za nami ceremonia ważenia zawodników oraz trening medialny przed dzisiejszą galą MMA VIP 2. Podczas wydarzenia poznaliśmy różnicę wagową między bohaterami walki wieczoru – Żuromem a Antykonfidentem.