MMA PLBellatorBellator: Fedor Emelianenko chce rewanżu z Werdumem!

Bellator: Fedor Emelianenko chce rewanżu z Werdumem!

Fedor Emelianenko (39-6) nie zamierza przechodzić na sportową emeryturę, bo ma na oku następnego potencjalnego przeciwnika. ”Car” jest zaniepokojony sytuacją z powodu wirusa i jest rozczarowany galami bez udziału publiczności. Mimo wszystko Rosjanin jest otwarty na zorganizowanie wielkiego rewanżu!

Emelianenko-Werdum

Mowa oczywiście o zestawieniu z Fabricio Werdumem (24-9-1), który myśli nad zmienieniem pracodawcy. Fedor po nieudanym finale turnieju wagi ciężkiej wrócił już na odpowiednie tory. Nastąpiło to w Saitama Super Arena, gdy bez problemów odprawił w pierwszej rundzie weterana Quintona Jacksona.

Fedor Emelianenko: Przerwa nie wpływa na mnie dobrze!

Fedor Emelianenko jest po rozmowach z Scottem Cokerem, więc w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się jego następnego występu. Dla 43-latka byłaby to szósta walka pod banderą organizacji Bellator. Rosjanin liczy, że w następnym pojedynku dojdzie do jego zestawienia z Fabricio Werdumem (24-9-1).

Spotkałem się ze Scottem i dyskutowaliśmy o mojej przyszłości. Niestety niefortunna jest dla nas pandemia. Szkoda, że walczymy bez kibiców. Nie chcę za długo czekać, przerwa nie wpływa na mnie dobrze.Chciałbym rewanżu z Fabricio Werdumem. Myślę, że fani także są zainteresowani takim starciem.

Do ich pierwszego starcia doszło pod koniec czerwca 2009 roku. Podczas gali Strikeforce reprezentant Brazylii sprawił wielką niespodziankę. ”Vai Cavalo” po minucie i dziewięciu sekundach trójkątem nogami poddał faworyzowanego przeciwnika. Była to wielka sensacja, a dla samego Fedora pierwsza przegrana w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także:

Dorota Jurkowska jest zadowolona! Wy również?

Menadżerka Jana Błachowicza jest zadowolona, że udało jej się dopiąć walkę o mistrzowski pas. Pod koniec września Polak zmierzy się z Dominickiem Reyesem

Maciej Kawulski dumny ze swojego byłego mistrza! Zaskoczeni?

Jeden z właścicieli KSW jest dumny, że ich były mistrz stanie przed tak wielką szansą. Przypomnijmy, że Błachowicz przez wiele lat był jednym z najlepszych zawodników KSW

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis