MMA PLBellatorBellator 291: Już w sobotę dwóch Polaków zawalczy w Dublinie! Transmisja live na YouTubie!

Bellator 291: Już w sobotę dwóch Polaków zawalczy w Dublinie! Transmisja live na YouTubie!

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala Bellator 291 w Dublinie. W karcie walk pojawi się dwóch naszych reprezentantów. Piotr Niedzielski oraz Maciej Różański stoczą swoją drugą walkę w czołowej organizacji na świecie.

Niedzielski

W main evencie zobaczymy walkę o pas w kategorii półśredniej. Niepokonany Yaroslav Amosov (26-0) zmierzy się z zapaśnikiem Loganem Storley’em (14-1). Amerykanin w ostatniej walce pokonał na punkty Michaela Page’a.

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy Pedro Carvalho (13-6), który co ciekawe przegrał nie tak dawno ze wspomnianym Piotrem Niedzielskim. Portugalczyk skrzyżuje rękawice z byłym zawodnikiem UFC – Jeremy Kennedy (18-3).

Walki Polaków na YouTubie!

Już w sobotę Piotr Niedzielski oraz Maciej Różański stoczą drugą walkę w organizacji Bellator. Polacy pojawią się w wstępnej karcie, która będzie transmitowana na żywo na YouTubie organizacji. Karta wstępna zaczyna się od godziny 17:30, a główna karta od 22:00.

Podopieczny Piotra Bagińskiego zmierzy się z zawodnikiem publiczności – Karlem Moore (10-2). Irlandczyk do startów w MMA wrócił w poprzednim roku po dłuższej przerwie. Różański swój debiut odnotował w maju poprzedniego roku, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Lee Chadwicka.

Niedzielski również podejmie zawodnika lokalnego – Richie Smullena (9-2-1). Reprezentant Czerwonego Smoka debiut w Bellatorze zaliczył w Paryżu, kiedy niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Pedro Carvalho. Piotr aktualnie może popisać się passą dziewięciu zwycięstw z rzędu.

Zobacz także:

Mogło się skończyć źle! Zawodnik cieszył się z wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej [WIDEO] Widzieliście?

Dość niespodziewana sytuacja miała miejsce na gali Octagon League 41 w miejscowości Ałmaty w Kazachstanie, która odbyła się w minioną niedzielę. Jeden zawodnik cieszył się ze swojej wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej!

Szpilka przyznał, że ogląda walki Najmana: „Zawsze jak walczył obrońca Częstochowy, to włączałem” Co wy na to?

Artur Szpilka w wywiadzie dla portalu MMA Rocks powiedział m.in o walce z Don Kasjo oraz o swojej przyszłości we freak figtach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis