MMA PLBellatorBellator 280: Katarzyna Sadura wypunktowana przez Francuzkę. Porażka Polki w Paryżu

Bellator 280: Katarzyna Sadura wypunktowana przez Francuzkę. Porażka Polki w Paryżu

Katarzyna Sadura (5-5) przegrała na pełnym dystansie z Lucie Bertaud (4-3) na gali Bellator 280 w Paryżu.

Bellator 280 Katarzyna Sadura

Bertaud zaczęła serią dwóch ciosów, ale Polka odpowiedziała. Sadura starał się trzymać rywalkę w dystansie i stopować ją kopnięciami. Po mniej więcej minucie zawodniczka Octopus Łódź zdołała dość łatwo obalić swoją przeciwniczkę. Sadura nie była jednak zbyt aktywna z góry i po dwóch minutach sędzia nakazał powrót do stójki. Tu Francuzka mocno ruszyła na polską zawodniczkę. Po krótkim klinczu zawodniczki wróciły na środek klatki. Bertaud niestety zdołała zaliczyć skuteczne obalenie. Polka zdołała przemieścić się w kierunku siatki i z jej pomocą wstać.

Na początku drugiej rundy Polka dobrze popracowała wysokimi kopnięciami. Bertaud musiała się odwołać do klinczu. W zwarciu pod siatką atakowała kolanami. “Fireball” kontrolowała rywalkę. Potem Francuzka efektownie zakręciła Polką i rzuciła ją na matę. Sadura szybko wstała, ale wciąż była wciśnięta w siatkę.

Sadura ruszyła na rywalkę, ale celniejsza była Bertaud. Zawodniczka Octopusu Łódź docisnęła rywalkę do siatki. Dała się co prawda obrócić, jednak wkrótce potem wykorzystała błąd rywalki i ją obaliła. Z góry Sadura zadała kilka ciosów młotkowych, ale ogólnie była mało aktywna. Bertaud z kolei podjęła próbę balachy. Polce na szczęście udało się wybronić. Wkrótce potem zawodniczki wróciły na nogi. Bertaud wyprzedzała polską zawodniczkę ciosami. Sadura zdołała zepchnąć ją na siatkę, ale niestety szybko została obrócona.

O wyniku pojedynku decydowali sędziowie punktowi. Jednogłośnie zdecydowali oni, że lepsza tego wieczoru była Bertaud – 29-28, 30-27, 30-27.

Zobacz także:

Były zawodnik MMA podejrzany o zabójstwa cywilów na Ukrainie!

To jest straszne… Siergiej Kolotsei były zawodnik MMA, a teraz dowódca rosyjskiej Gwardii Narodowej jest podejrzany o zabójstwa cywilów na Ukrainie. Kolotsei miał dokonywać egzekucji w Buczy – co potwierdzili świadkowie.

Kursy Superbet na galę UFC 274

Już w najbliższy weekend w Phoenix w stanie Arizona odbędzie się gala UFC 274. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet, przygotował bogatą ofertę kursów na to wydarzenie.

Na HFO 12 w Ostrołęce będzie można wylicytować m.in. rękawice Arkadiusza Wrzoska z walki z legendą!

Już jutro, tj, w sobotę 7 maja w Ostrołęce odbędzie się gala największej polskiej organizacji stricte kickbokserskiej – HFO 12. Podczas niej będzie można wylicytować m.in. rękawice Arkadiusza Wrzoska z walki z legendarnym Badrem Harim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis