Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBellatorBellator 255: Patricio “Pitbull” Freire udusił do nieprzytomności Emmanuela Sancheza [WIDEO]

Bellator 255: Patricio “Pitbull” Freire udusił do nieprzytomności Emmanuela Sancheza [WIDEO]

Patricio “Pitbull” Freire (31-4) Emmanuel Sanchez (20-4) w walce wieczoru gali Bellator 255 w Uncasville. Brazylijczyk obronił pas mistrzowski i awansował do finału Grand Prix wagi piórkowej.

Bellator 255 Patricio Pitbull Freire

Freire na począu walki zajął miejsce w środku klatki i czaił się na swoją okazję. Sanchez wyprowadził kilka kopnięć. “Pitbull” z kolei raz po raz wypadał do przodu z ciosami. Lowkicki ze strony “El Matadora” były całkiem niezły. Jednakże w kontrze na jeden z nich Freire trafił potężnie lewym sierpowym, po którym przeciwnik stracił równowagę. “Pitbull” zadał kilka ciosów w parterze. Chwilę później zaś Brazylijczyk zapiął ciasno gilotynę. Sanchez nie odklepał tej techniki i stracił przytomność.

Był to też rewanż za starcie z listopada 2018 roku. Podczas gali Bellator 209 “Pitbull” wygrał minimalnie na punkty broniąc również wtedy mistrzowskiego pasa.

Freire awansował do finału 16-osobowego Grand Prix. Drugim finalistą jest zaś uznawany za jeden z największych talentów światowego MMA, AJ McKee (17-0). Amerykanin po drodze pokonał Georgiego Karakhanyana, Dereka Camposa i Darriona Caldwella. Z kolei “Pibull” podczas turnieju trzykrotnie obronił tytuł mistrzowski radząc sobie kolejno z Juanem Archuletą, Pedro Carvalho i właśnie Sanchezem. Nagrodą dla zwycięzcy całego Grand Prix będzie milion dolarów.

Zobacz także:

Urwany palec w walce MMA! Takie rzeczy działy się na CFFC 94 [WIDEO]

Dramatyczne sceny oglądali kibice śledzący wydarzenia podczas minionej gali Cage Fury Fighting Championship 94! Po raz pierwszy w historii oglądaliśmy urwany palec w walce MMA!

Michał Sobiech vs. Patryk Kaczmarczyk na KSW 60. Kto wciąż pozostanie niepokonany?

Odkrycie roku 2020 w polskim MMA, Patryk Kaczmarczyk (6-0, 1 KO, 2 Sub) zadebiutuje 24 kwietnia w klatce KSW. Rywalem młodego zawodnika z Radomia na KSW 60 będzie inny niepokonany fighter, znany z występu w programie „Tylko Jeden”, Michał Sobiech (4-0, 3 KO). Starcie odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis