MMA PLACABędzie walka Rafał Haratyk vs Piotr Strus 2! Znamy szczegóły!

Będzie walka Rafał Haratyk vs Piotr Strus 2! Znamy szczegóły!

Foto: ACA

Będzie walka Rafał Haratyk vs Piotr Strus 2! Rewanż za starcie z sierpnia zeszłego roku zakontraktowano na jedną z najbliższych gal rosyjskiej organizacji ACA.

Pierwszy pojedynek między dwoma czołowymi zawodnikami wagi średniej w Polsce odbył się 20 sierpnia na gali ACA 109. Starcie to wygrał Rafał Haratyk, który znokautował Strusa w pierwszej rundzie. Teraz zawodnicy stoczą rewanż.

Będzie walka Rafał Haratyk vs Piotr Strus 2! Znamy szczegóły!

A ten odbędzie się już 23 kwietnia w Mińsku na gali ACA 122. Starcie Haratyk vs Strus 2 będzie jedną z najważniejszych walk całej imprezy.

Dodajmy, że nieoficjalnie swoją walkę w Mińsku ma stoczyć także były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej Daniel Omielańczuk. Niestety, na ten moment nie ma jeszcze nawet nieoficjalnych wiadomości dotyczących jego rywala.

W walce wieczoru tejże gali pasa wagi ciężkiej bronić będzie zaś ostatni pogromca Omielańczuka, czyli Tony Johnson. Jego przeciwnikiem będzie Dmitry Poberezhets. Ukrainiec w drodze do walki mistrzowskiej pokonał m.in. Adama Pałasza.

Zobacz także:

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.