Bedorf i „Medusa” negocjują z Kawulskim? Tajemniczy wpis byłego mistrza KSW

Foto: Facebook.com/Karol Bedorf
Foto: Facebook.com/Karol Bedorf

W ostatnim czasie Karol Bedorf (15-5) i Adam Salamon, znany jako „Medusa”, dokonali korelacji, czego efektem była akcja charytatywna. Być może współpraca wspomnianych osób zacieśni się coraz bardziej, co sugeruje post zawodnika MMA na Facebooku.

Bedorf i „Medusa” sprytnie zaplanowali akcję charytatywną, zaczynając ją od udawanych utarczek słownym wysyłanych do siebie poprzez social media. Choć szczególnie materiał Bedorfa wyglądał realistycznie, to jednak ostatecznie okazało się to „ustawką”, mającą na celu rozpoczęcie współpracy obu panów. Mianowicie na kanale YouTubera pojawił się filmik tłumaczący sprawę, natomiast dzień później panowie prowadzili streama, na którym odbyła się zbiórka charytatywna.

Możliwe jednak, iż Bedorf i Salamon nie zakończyli jeszcze wspólnych działań. Taką tezę może potwierdzać zdjęcie, jakie na swoim Facebooku opublikował były mistrz federacji KSW. 36-latek wstawił bowiem fotografię z „Medusą” i Maciejem Kawulskim, dopisując w poście informację o długich konkretnych negocjacjach ze współtwórcą Konfrontacji Sztuk Walki. Opis opiera się jednak głównie o film „Underdog”, przez co można również wnioskować, iż panowie rozmawiali o ewentualnej nowej produkcji popularnego „Kawula”.