MMA PLArchiwumKSWBartosz Leśko przed walką z Piotrem Kuberskim na XTB KSW 88: Będę chciał go zweryfikować

Bartosz Leśko przed walką z Piotrem Kuberskim na XTB KSW 88: Będę chciał go zweryfikować

Bartosz Leśko vs Piotr Kuberski to walka, która na papierze zapowiada się na jedną z najciekawszych na całej gali XTB KSW 88 w Radomiu. Leśko przed tą walką zapewnia, że będzie chciał poważnie zweryfikować byłego mistrza organizacji FEN.

Bartosz Leśko przed walką z Piotrem Kuberskim

Starcie Leśko vs Kuberski będzie jedną z najważniejszych walk gali XTB KSW 88 w Radomiu, która odbędzie się już w najbliższy weekend – 11 listopada.

Bilety na XTB KSW 88 w Radomiu dostępne są na eBilet.pl

Bartosz Leśko przed walką z Piotrem Kuberskim na XTB KSW 88: Będę chciał go zweryfikować

Na oficjalnej stronie Federacji KSW, Bartosz Leśko zapewniał, że będzie poważnym weryfikatorem umiejętności Kuberskiego, dla którego walka w Radomiu będzie debiutem w klatce Federacji KSW:

“Będę chciał go sprawdzić, będę chciał go zweryfikować i zobaczyć, ile warte jest jego złoto. Szanuję go jako sportowca. Jest twardy, mocno bijący. Wszystkie ostatnie walki kończył przez nokauty. Jego ręce na pewno ważą, ale wiem, jak to zneutralizować. On na pewno wierzy mocno w to, że to jest jego broń i może go to zgubić. Moja sportowa złość, energia, eksploduje w klatce. KSW jest ligą mistrzów. Zawodnik z pierwszej ligi wchodzi do ligi mistrzów i to, że był numerem jeden w pierwszej lidze nie oznacza, że od razu będzie miał drogę do pasa największej organizacji usłaną różami.”

Leśko zapewnia także, że jego celem sportowym jest sam szczyt w KSW, czyli pas mistrzowski wagi średniej:

“Wiem na co mnie stać i wiem, że mogę namieszać mocno w tej dywizji. Będę piął się w górę. Ostatnio pokonałem niepokonanego Nemanję Nikolicia. Teraz przywitam mistrza innej organizacji. Czuję wiatr w skrzydłach, wiem, że mogę iść dalej. Nieważne co na tej drodze się wydarzy. Ja i tak będę nią podążał i wiem, że dojdę na szczyt.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis