MMA PLBartosz FabińskiBartosz Fabiński zwolniony z UFC! Był ich zawodnikiem od 2015 roku!

Bartosz Fabiński zwolniony z UFC! Był ich zawodnikiem od 2015 roku!

Foto: Facebook/ Bartosz Fabiński

Niestety, Bartosz Fabiński zwolniony z organizacji UFC! Jeden z czołowych zawodników dywizji średniej w Polsce kończy swoją przygodę z amerykańskim gigantem, która trwała 6 lat.

Informację o zwolnieniu “Rzeźnika” podał dziennikarz TSN Aaron Bronsterer. Obok Fabińkiego z UFC zwolnieni zostali: Luke Sanders, Anthony Birchak, Aalon Cruz, Jordan Griffin i KB Bhullar.

Bartosz Fabiński zwolniony z UFC! Był ich zawodnikiem od 2015 roku!

Fabiński do UFC dołączył w 2015 roku i zadebiutował na gali w Krakowie. Jego przygoda z amerykańską organizacją zaczęła się obiecująco, bo od trzech wiktorii z rzędu. Polak pokonywał Garetha McLellana, Hectora Urbinę i Emila Webera Meeka. Wszystkie te walki wygrał decyzjami.

Potem pojawiły się kłopoty. “Rzeźnik” w 2018, 2020 i 2021 roku przegrywał swoje walki w oktagonie UFC – poddawali go w pierwszych rundach: Michel Prazeres, Andre Muniz i Gerald Meerschaert. Po drodze wygrał swoją walkę na Cage Warriros, która odbywała się pod nadzorem UFC. W marcu 2020 roku pokonał decyzją sędziów Darrena Stewarda.

Gdzie teraz widzielibyście 35-letniego Bartosza Fabińskiego?

Zobacz także:

OFICJALNIE: Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Organizacja UFC oficjalnie potwierdziła doniesienia z ostatnich tygodni. Podczas wrześniowej gali UFC 266 w starciu o pas wagi półciężkiej zmierzą się Jan Błachowicz i Glover Teixeira.

Wywiady z zawodnikami przed Armia Fight Night Special Edition [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z uczestnikami dzisiejszej gali Armia Fight Night Special Edition.