MMA PLBagietaBagieta chciał skoczyć na Robaliniego w trakcie jego wywiadu przed PRIME 3 [WIDEO]

Bagieta chciał skoczyć na Robaliniego w trakcie jego wywiadu przed PRIME 3 [WIDEO]

Bagieta to wg wielu opinii freak fighter idealny. Zawodnik organizacji PRIME Show MMA kolejny raz w klatce wystąpi już 1 października, kiedy to na gali PRIME 3: Street Fighter zmierzy się z przedstawicielem internetowej społeczności Robalinim.

Bagieta chciał skoczyć na Robaliniego

Za nami pierwsza konfrontacja tej dwójki, którą zorganizowała organizacja PRIME. Materiał do spotkania Bagiety z Robalinim do sprawdzenia poniżej:

Bagieta chciał skoczyć na Robaliniego w trakcie jego wywiadu przed PRIME 3

Ciekawie między Robalinim a Bagietą było nie tylko podczas “Zadymy”, ale także podczas spotkania z dziennikarzami.

W sieci pojawił się bowiem filmik, na którym widać, jak Bagieta chce skoczyć na swojego przyszłego rywala w trakcie wywiadu, jaki ten przeprowadza z jedną z dziennikarek.

Jakby na tę sytuację nie spojrzeć, to fanom pro wrestlingu powinno się spodobać, choć szkoda, że finalnie do skoku nie doszło:

Zobacz także:

Marcin Najman do Murańskiego: Ja nie jestem Tańcula! Ze mną dostaniesz cepa na łeb i padniesz! Co wy na to?

Marcin Najman postanowił zabrać głos na swoim kanale. ”El Testosteron” wypowiedział się o ostatniej rozmowie Jacka Murańskiego z naszym portalem. Niewykluczone, że w końcu dojdzie do wyczekiwanego starcia Najmana z Murańskim. Częstochowianin zapewnia, że nie potrwa, to nawet 30 sekund!

Don Kasjo zapowiada powrót! Czy to oznacza kolejną walkę?

Don Kasjo ostatni czas spędził głównie w szpitalu i na rehabilitacjach. W mediach społecznościowych poinformował, że najważniejsze ma już za sobą i zapowiada powrót szybszy niż przewidują lekarze. Czy to może oznaczać kolejną walkę Kasjusza?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis