MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 34: “Walka Kacprzak-Mendlewski będzie na tym poziomie co Wikłacz-Przybysz w KSW”

Babilon MMA 34: “Walka Kacprzak-Mendlewski będzie na tym poziomie co Wikłacz-Przybysz w KSW”

W walce wieczoru piątkowej gali Babilon MMA 34 w Żyrardowie Piotr Kacprzak zmierzy się z Krzysztofem Mendlewskim w obronie tytułu mistrza wagi piórkowej. Zdaniem matchmakera Babilon MMA Artura Gwoździa to będzie starcie na poziomie pojedynku mistrzowskiego Wikłacz-Przybysz, które było ozdobą gali KSW 77.

Babilon MMA 34 Kacprzak Mendlewski
Foto: Babilon MMA

– Nie mam wątpliwości. Zapowiada się jedna z najlepszych walk roku w Polsce! – mówi szef Artnox Fight Sport. Bilety na Babilon MMA 34 dostępne w serwisie Eventim. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.

– Piotr Kacprzak to dziecko federacji Babilon MMA. Przeszedł z nami całą swoją sportową drogę. Na początku przeplatał walki wygrane z przegranymi, potem w końcu odpalił i po serii zwycięstw został mistrzem. W dodatku uważam, że jest to najbardziej efektownie walczący w parterze zawodnik w Polsce. Świetna do oglądania była chociażby walka z Krzysztofem Gutowskim. Takich akcja jak wkrętka do nogi się po prostu nie spotyka poza UFC. Kacprzak to nieszablonowy zawodnik o ogromnym potencjale

– komplementuje Artur Gwóźdź.

Kapitalna passa 24-letniego Piotra Kacprzaka (8-3) nie zmienia jednak faktu, że w piątek na gali Babilon MMA 34 w Żyrardowie radomskiego czempiona czeka niesamowicie trudne zadanie. Starszy o 4 lata Krzysztof Mendlewski (5-2) również ma na koncie serię 5 zwycięstw, a jego ostatnie 3 występy zrobiły wrażenie na wszystkich.

– Krzysztof Mendlewski już tyle razy był spisywany na straty, ale zawsze w świetnym stylu wygrywał, zaskakując wszystkich wątpiących w jego możliwości. Najpierw pokonał mocnych Mateusza Makarowskiego i Marcina Skrzeka w wadze lekkiej, a potem zszedł do kategorii piórkowej i efektownie poddał Huberta Lottę, który przecież wcześniej wygrał i przegrał z Piotrem Kacprzakiem. Zapowiada nam się kapitalny pojedynek o mistrzowski pas, to może być jednak z najlepszych walk roku w polskim MMA na poziomie starcia Wikłacz-Przybysz, które oglądaliśmy w KSW!

-kończy Gwóźdź.

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis