MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka zabrał głos w sprawie walki swojej partnerki! Mocna opinia boksera!

Artur Szpilka zabrał głos w sprawie walki swojej partnerki! Mocna opinia boksera!

Niewykluczone, że Kamila Wybrańczyk w niedalekiej przyszłości pojawi się w organizacji FAME MMA. Potencjalny debiut skomentował jej partner Artur Szpilka.

Kamila Wybrańczyk oglądała z bliska ostatnie wydarzenie FAME MMA 7 w Łodzi. W rozmowie z portalem ringpolska.pl zdradziła, że jest otwarta na walkę z Martą Linkiewicz (3-1). Kamila ponadto zapewnia, że nie ma większego parcia na pojedynek w FAME MMA, ale jeśli będzie konkretna propozycja to zgłasza gotowość.

Wiesz co konkretnych propozycji i nazwisk nie było, więc czekam cierpliwie. Nie mam takiego parcia żeby tutaj wystąpić, ale jak się zdarzy to dlaczego nie? I tak trenuje i walczę. Jestem mi to obojętne. Wszystkie zawodniczki, które tu są – obydwie Marty, które tutaj walczą jak najbardziej, nie ma problemu. 

Artur Szpilka: Ma charakter, jest zawzięta, ma zęba, ale nie ma..

Artur Szpilka w rozmowie z Tomaszem Sararą skomentował potencjalną walkę swojej partnerki. ”Szpila” zapewnia, że Kamila Wybrańczyk jest zawzięta i na pewno postawi twarde warunki!

… gdybym miała określić siebie dwoma słowami … CZŁOWIEK ORKIESTRA 😂💁🏻‍♀️#pasja #boks #walka

Posted by Kamila Wybrańczyk on Thursday, January 16, 2020

Też to trzeba poruszyć, bo to jest taka ciekawostka. Fiodor Łapin jest takim człowiekiem, że nie przyjdziesz do niego z ulicy i zrobisz z nim trening. Nawet jeśli zapłacisz 1500 złotych, nie ma szans. Ja go namawiałem na ten trening z 3-lata i w końcu zrobił dla niej jeden trening. Tak się cieszyła, to była śmieszna sytuacja. W końcu przyszła o trzeciej w nocy, bo była u trenera (obiadek, coś tam, coś tam) przyszła. Ja spałem, bo miałem trening rano. Kładzie się obok mnie i mówi ”trener zrobi mi tarcze”, a ja się aż obudziłem. Ja tak patrzę na nią, a ona poszła spać. Rano mówię ”jak trener ci zrobi tarcze?”, a ona odpowiedziała, że jej obiecał. No i faktycznie zrobił jej tarczę. Powiem ci – nie wiem czy widziałeś tam urywki.. Kamila powiem ci szczerze ma to coś. Czy będzie nową gwiazdą FAME MMA? Ciężko powiedzieć. Jest zadziorna. Kamila to nie jest osoba, która kiedyś walczyła, więc ona doświadczenia nie ma. Wiesz Tomek, że dzisiaj na tarczy możemy pokazać, ale on się rusza, a w ringu to nie zrobi nawet jednej dziesiątej tego. Jest paraliż, dostajesz cios i co jest grane. Tarcza nie oddaje. Jeszcze raz tłumaczę Kama trenuje ju-jitsu, ale nigdy nie walczyła. Też nie ma co mówić, zapowiadać, deklarować. Jedno mogę powiedzieć. Ma charakter, jest zawzięta, ma zęba, ale nie ma! I muszę  generalnie to powiedzieć – nie ma samodyscypliny takiej jaką mam ja.  Rano piątek, sobota i niedziela. Oczywiście w niedzielę odpoczywam, idę rano do kościoła. Tak jest odkąd pamiętam moje życie i zawsze to był odpoczynek dla ducha i ciała.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

MMA na wesoło! Kto byłby górą – Stonoga czy Ziobro?

Zbigniew Stonoga wstawił filmik, który szybko obiegł cały internet. Walka w klatce UFC.. Zobaczcie sami