MMA PLCiekawostkiStonoga i Ziobro w oktagonie UFC? Absurdalnie śmieszne wideo obiega viralem internet!

Stonoga i Ziobro w oktagonie UFC? Absurdalnie śmieszne wideo obiega viralem internet!

Zbigniew Stonoga i Zbigniew Ziobro w oktagonie UFC? Czy jest dzisiaj cokolwiek bardziej absurdalnego niż to zadane wcześniej pytanie? Czy myśleliście, że już wszystko w internecie widzieliście? Błąd! Takiego wideo jeszcze nie było!

Nie trzeba być biegłym w polityce, by wiedzieć, że Stonoga jest jednym z największych w kraju krytykiem i wrogiem aktualnego ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. Teraz dostaliśmy kolejny tego dowód!

Stonoga i Ziobro w oktagonie UFC? Absurdalnie śmieszne wideo obiega viralem internet!

Grę UFC na pewno każdy z nas kojarzy, wielu także w nią grało. Grał w nią także Zbigniew Stonoga. Biznesmen, filantrop, a przez niektórych (większość?) określany mianem bajkopisarza i dwubiegunowca celebryta opublikował w sieci zapis jego wirtualnej walki ze Zbigniewem Ziobro. Walki, która odbyła się w oktagonie UFC!

Wideo zaskakuje już od samego początku, kiedy widzimy prokuratora generalnego podążającego do oktagonu. Wychodzi on bowiem do kawałka Lady Pank – “Mniej niż zero”.

Dalej jest jeszcze absurdalniej i jeszcze śmieszniej. Jesteście ciekawi jak ta walka w ogóle się skończyła?

Sprawdźcie:

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [29.10-01.11.2020]

Koniec października będzie obfitował jeszcze w kilka bardzo interesujących gal. Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym weekendowym rozkładem jazdy z MMA.

Piękne zachowanie legendy tajskiego boksu! Dobry autorytet?

Banchamek legenda tajskiego boksu pomaga w powodziach w Tajlandii. Zobaczcie wideo i zdjęcia tego pięknego czynu

Santiago Ponzinibbio ogłasza powrót do startów! “Walczyłem o życie, ale mogę już wrócić”

Santiago Ponzinibbio ogłasza powrót do startów! Argentyńczyk jest już gotowy do powrotu do oktagonu UFC po walce z chorobą i problemów z pandemią koronawirusa.

FAME MMA 8: Marcin Najman publikuje dwuznaczne zdjęcie Don Kasjo!

Już 21 listopada odbędzie się gala Fame MMA 8. W co-main evencie Marcin Najman skrzyżuje rękawice z Kasujszem Życińskim.