MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka wspiera Michała Cieślaka przed walką o pas WBO: Okolie, you going down Saturday Sunday

Artur Szpilka wspiera Michała Cieślaka przed walką o pas WBO: Okolie, you going down Saturday Sunday

Artur Szpilka wspiera Michała Cieślaka przed jego walką o pas mistrzowski WBO wagi junior ciężkiej, który posiada aktualnie Lawrence Okolie. Starcie to odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Artur Szpilka wspiera Michała Cieślaka

Pojedynek będzie można obejrzeć na platformie DAZN. Cała impreza natomiast odbędzie się w Londynie.

Polak – Michał Cieślak otrzymał duże słowa wsparcia, które przekazał inny pięściarz – Artur Szpilka. “Szpila” podkręcił atmosferę przed tym pojedynkiem prowokując Lawrence’a Okolie w mediach społecznościowych.

Artur Szpilka wspiera Michała Cieślaka przed walką o pas WBO

“Szpila” najpierw zaatakował Okolie pisząc: “are you going down Saturday Sunday”, na co Okolie odpowiedział: “Lol, rozniósłbym cię. Ale szanuję swoich przeciwników, więc na razie skupię się na nim. Nic innego się nie liczy oprócz niedzieli.” i udostępnił zdjęcie z walki Szpilki z Derekiem Chisorą

Artur Szpilka dodał zatem na koniec:

“Chisora skopał mi tyłek, boks. Ale ty pójdziesz spać w niedzielę po ciosach Michała. Dobrej nocy!”

Słowa Szpilki to parafraza słów, które sam wypowiedział do Deontaya Wildera przed konfrontacją z Amerykaninem. W tamtym przypadku Szpilka jednak przewidział nokaut, ale na samym sobie. Miejmy nadzieję, że walka Okolie vs Cieślak zakończy się inaczej:

Zobacz także:

Daniel Omielańczuk o mistrzu wagi ciężkiej KSW: Przed moimi chorobami byłem pewny, że poradziłbym sobie z nim

Daniel Omielańczuk to były zawodnik UFC i były pretendent do pasa wagi ciężkiej ACA. Polak ma przed sobą ostatnią walkę w kontrakcie z ACA i po niej zdecyduje o swojej sportowej przyszłości.

PRIME SHOW MMA: Podsumowanie gali. Oświadczenie w sprawie walki Soroko vs Stifler

Gala PRIME: Zadyma już za nami! Ostatecznie kibice zgromadzeni w Atlas Arenie i przed telewizorami mogli podziwiać 12 walk.

Eder de Souza vs. Marcin Wójcik 2 na gali FEN 39

Marcin Wójcik (14-8, 7 KO, 3 SUB) podejmie Edera de Souzę (19-8, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która odbędzie się 12 marca w Ząbkach. Będzie to pierwsza obrona tytułu mistrzowskiego Brazylijczyka i rewanż za pojedynek podczas FEN 36.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis