MMA PLNajnowszeDaniel OmielańczukDaniel Omielańczuk o mistrzu wagi ciężkiej KSW: Przed moimi chorobami byłem pewny, że poradziłbym sobie z nim

Daniel Omielańczuk o mistrzu wagi ciężkiej KSW: Przed moimi chorobami byłem pewny, że poradziłbym sobie z nim

Daniel Omielańczuk to były zawodnik UFC i były pretendent do pasa wagi ciężkiej ACA. Polak ma przed sobą ostatnią walkę w kontrakcie z ACA i po niej zdecyduje o swojej sportowej przyszłości.

Daniel Omielańczuk o mistrzu wagi ciężkiej KSW

Ostatnia walka według obowiązującej Omielańczuka umowy z ACA odbędzie się już w sobotę 26 lutego w Moskwie. Rywalem Polaka będzie Adam Bogatryev. Po tej konfrontacji Omielańczuk zdecyduje o swojej przyszłości.

Daniel Omielańczuk o mistrzu wagi ciężkiej KSW: Przed moimi chorobami byłem pewny, że poradziłbym sobie z nim

Omielańczuk był jednym z gości w programie Oktagon Live, gdzie właśnie o tej przyszłości opowiadał. W pewnym momencie został pociągnięty za język przez prowadzącego program Macieja Turskiego i w taki sposób wypowiedział się o potencjalnym powrocie do KSW i walce z aktualnym mistrzem wagi ciężkiej Philem De Friesem:

“Jest tak: mam ostatnią walkę w kontrakcie z ACA. Wszystko zależy od tej walki. Jeśli ją wygram i wygram ją w dobrym stylu, to na pewno będę chciał dalej walczyć. I wtedy, która propozycja będzie bardzie korzystna dla mnie, która organizacja się zgłosi, to będziemy z menadżerami rozmawiać i ustalać, która jest najlepsza. Oglądałem ostatnio walki Phila De Friesa, nawet pomagałem ostatnio Darko Stosicowi w przygotowaniach pod niego. Przed tymi wszystkimi moimi chorobami byłem naprawdę w 100% pewny, że poradziłbym sobie z nim bez problemu. Mówię tutaj uczciwie. Teraz inaczej na to patrzę, ale wiesz jak jest.”

Cały odcinek Oktagon Live do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Właściciel GROMDY odpowiada Załęckiemu i Kubiszynowi: By dalej biegał po lasach i robił ustawki! Widzieliście?

Mamy mocną odpowiedź! Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY postanowił skomentować ostatnie słowa Denisa Załęckiego oraz Mateusza Kubiszyna.

Boxdel zapowiada: Walki w budce telefonicznej, na dachu wieżowca! Zróbmy to! Zaskoczeni?

To dopiero początek szalonych walk? Tak można wywnioskować po wpisie Michała Barona na insta stories. Jeden z właścicieli FAME MMA skomentował ogłoszone zestawienie pomiędzy Amadeuszem Ferrari, a Adrianem Polańskim. Przy tym ”Boxdel” mówi o innych potencjalnie szalonych walkach.

McKee vs. Pitbull 2 i finał Grand Prix Nemkov vs. Anderson na gali Bellator 277

Dwie ekscytujące walki mistrzowskie zaplanowano na galę Bellator 277, która 15 kwietnia odbędzie się w San Jose w stanie Kalifornia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis