MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA: Podsumowanie gali. Oświadczenie w sprawie walki Soroko vs Stifler

PRIME SHOW MMA: Podsumowanie gali. Oświadczenie w sprawie walki Soroko vs Stifler

Gala PRIME: Zadyma już za nami! Ostatecznie kibice zgromadzeni w Atlas Arenie i przed telewizorami mogli podziwiać 12 walk.

Oświadczenie Soroko vs. Stifler
Foto: PRIME SHOW MMA

Na hali znalazło się 7 tysięcy kibiców. Wyniki PPV również są bardzo satysfakcjonujące, pomimo awarii prądu w dużej części naszego kraju. Wszystko się udało  też wbrew nagonce, która została wytworzona na naszą federację. PRIME SHOW MMA było nie do zatrzymania tej nocy.

Tuż po swojej walce Don Kasjo ogłosił, że następna gala odbędzie się 2 lipca, miejsce gali jeszcze pozostanie tajemnicą. Już teraz możemy powiedzieć, że ten event pozostanie na długo w pamięci kibiców.

Dużo kontrowersji wzbudził brak walki Adama Soroko ze Stiflerem. Nie jest prawdą, że organizacja wiedziała wcześniej, że pojedynek nie odbędzie się. Adam w dniu gali był w bardzo słabej kondycji psychicznej i często zmieniał zdanie co do swojego występu. Organizacja cały czas była z nim w kontakcie i chciała doprowadzić do tego starcia. Niestety Adam ostatecznie uznał, że nie podejmie się pojedynku ze Stiflerem i nie pojawił się na hali. Było to jednak dopiero po 8 walce tej karty, a nie przed galą. PRIME SHOW MMA nie mogło ogłosić, że walki nie będzie przed rozpoczęciem wydarzenia, ponieważ robiliśmy w tym czasie wszystko, żeby do tej walki doszło.

Jako organizacja chcemy przeprosić wszystkich kibiców zawiedzionych brakiem walki Soroko vs Stifler. PRIME dołożyło wszelkich starań, żeby doprowadzić do tego starcia.  Niestety w niektórych sytuacjach kończą się możliwości negocjacji. Cieszy nas również zainteresowanie właścicieli innej organizacji naszą galą. Musiała być interesująca, skoro nawet jeden z nich zmienił na ten wieczór swoją profesję na ratownika medycznego, byle się pojawić w Atlas Arenie. Proponujemy następnym razem jednak przyjść zgodnie z zaproszeniem na naszą strefę VIP.

Dziękujemy kibicom za tak duże wsparcie naszej organizacji i liczne wykupienie PPV. Debiut uważamy za bardzo udany. Możecie się spodziewać 2 lipca jeszcze większej dawki emocji!

[informacja prasowa]

Zobacz także:

PRIME SHOW: Don Kasjo do końca chciał ratować walkę ”Stiflera”! Jest nagranie z kulis! Widzieliście?

Za nami premierowa gala Prime Show MMA. Kibice zgromadzeni w łódzkiej Atlas Arenie nie powinni być zawiedzeni, gdyż wydarzenie przyniosło sporo emocji.

Popek ostro o Murańskim: Walka z nim? Pie*dolnąłbym brechtem i poprosił o kogoś innego! [WIDEO]

Co dalej z Jackiem Murańskim? Po nieudanym debiucie na gali FAME MMA 12 wiele osób czeka na drugi pojedynek 52-latka. Czy starcie z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem jest możliwe?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis