MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka o słynnym wywiadzie o spotkaniu z Lennoxem Lewisem: Tylko to zrozumiałem i co miałem dalej powiedzieć?

Artur Szpilka o słynnym wywiadzie o spotkaniu z Lennoxem Lewisem: Tylko to zrozumiałem i co miałem dalej powiedzieć?

Artur Szpilka to nie tylko utalentowany pięściarz, który mierzył się z najlepszymi w tym fachu na globie, ale także coraz lepszy ekspert telewizyjny i znacząca postać medialna. W jednym z ostatnich wywiadów wrócił on do słynnej rozmowy, w której opowiadał o spotkaniu z Lennoxem Lewisem.

Artur Szpilka

Legendarny wywiad z Arturem Szpilką, o którym mowa prezentujemy poniżej, choć nie wierzymy, że są jeszcze ludzie intersujący się sportami walki, którzy tej rozmowy nie kojarzą:

Artur Szpilka o słynnym wywiadzie o spotkaniu z Lennoxem Lewisem: Tylko to zrozumiałem i co miałem dalej powiedzieć?

“Szpila” odniósł się do tego legendarnego wywiadu w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim, w którym wytłumaczył się z niezręcznej sytuacji, jaka powstała po tej rozmowie z dziennikarzem TVP:

“To było trochę wyrwane z kontekstu, bo ja wtedy nie znałem angielskiego. Śmieszne oczywiście, jak ktoś to mówi: miał mi udzielić rad. On powiedział” I know how you will be champion”, a ja powiedziałem: ok, ok, bo nie wiedziałem co odpowiedzieć, bo tylko to zrozumiałem i co miałem dalej powiedzieć? To było wtedy, kiedy ja byłem niepokonanym zawodnikiem. To było inaczej., inne perspektywy. Każdy z nas cierpi, kiedy przegrywa. To nie tylko fizycznie, ale mentalnie przede wszystkim. Szacun dla tych wszystkich zawodników, którzy potrafią się odbudować.

Zobacz także:

Okniński zdradził dlaczego zakończył współpracę z braćmi Oleksiejczuk: Leciutko palma odbiła!

To nie koniec wpisów Mirosława Oknińskiego na facebooku. Uznany trener postanowił zdradzić, dlaczego zakończył współpracę z braćmi Oleksiejczuk. Jest to duże zaskoczenie, bo przecież Cezary i Michał zdobywali ostatnio znaczne sukcesy pod skrzydłami Oknińskiego.

Juras komentuje zmiany u Mirosława Oknińskiego: Tam jest źle bardzo pod czapką!

Ta informacja zaskoczyła wszystkich. Mirosław Okniński za pomocą facebooka zdradził, że kończy współpracę z braćmi Oleksiejczuk, którzy w ostatnim czasie pod jego skrzydłami odnosili znaczące sukcesy. To nie koniec, ponieważ Okniński zapowiedział, że nie będzie u niego trenował również Robert Bryczek oraz Bartosz Szewczyk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis