Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka o potencjalnej walce z Don Kasjo: Nie wyobrażam sobie przegrać, musiałbym po tym skończyć karierę

Artur Szpilka o potencjalnej walce z Don Kasjo: Nie wyobrażam sobie przegrać, musiałbym po tym skończyć karierę

Artur Szpilka w ciekawej rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o potencjalnej walce z Don Kasjo. Co ciekawe, popularny polski pięściarz nie skreślił możliwości takiego zestawienia, nawet w obliczu swojego debiutu w KSW.

Artur Szpilka o potencjalnej walce z Don Kasjo

Artur Szpilka w czerwcu ma bowiem wystąpić na gali KSW 71 w Toruniu. Jego rywalem w walce na zasadach MMA ma być Sergiei Radczenko. Zestawienie to “Szpila” potwierdził w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim po konferencji prasowej przed High League 3.

Ale nie tylko Radczenko siedzi w głowie Szpilki. Pięściarz nie ukrywa, że nadal ma na stole ofertę walki z Don Kasjo.

Artur Szpilka o potencjalnej walce z Don Kasjo: Nie wyobrażam sobie przegrać, musiałbym po tym skończyć karierę

Co ciekawe, Szpilka nie skreśla możliwości wzięcia udziału w takim pojedynku, ale jednocześnie zaznacza, że nie widzi żadnych możliwości, by to potencjalne starcie przegrał:

“Nie wyobrażam sobie przegrać z Don Kasjo. Nie chcę narzucać sobie takiej presji, ale naprawdę musiałbym po tym skończyć karierę, gdyby coś takiego się wydarzyło. Jeśli w jakikolwiek sposób by trafił. Masakra. Nie ma żadnej możliwości. Aczkolwiek widziałem wiele rzeczy w świecie, nawet w swoich walkach różne rzeczy się zdarzają, ale z mojego punktu widzenia nie ma najmniejszych szans. Każdy kto ma rozum doskonale wie, jak to wygląda.”

Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej:

A Wy jak myślicie, czy Don Kasjo miałby jakiekolwiek szanse w starciu z Arturem Szpilką?

Zobacz także:

Zarobki w UFC? Dana White: Jake Paul wygaduje bzdury pod kliknięcia

Zarobki w organizacji UFC to temat długi jak sieć autostrad w Chinach. Są zwolennicy systemu promowania zawodników amerykańskiego giganta, ale są i poważni krytycy. Jake Paul należy do tego drugiego grona osób. Dana White za to broni wypłat gwarantowanych przez UFC.

Załęcki apeluje do High League o walkę wieczoru: To będzie najciekawsza walka, widzowie tego chcą! Widzieliście?

Denis Załęcki podczas ostatniego nagrania apelował do organizacji High League. ”Bad Boy” uważa, że jego starcie z Mateuszem Kubiszynem mogłoby spokojnie zostać main eventem najbliższego wydarzenia. Denis podkreśla, że podobne odczucia ma wielu kibiców. Czy jest na to szansa? Zapewne takie pytanie padnie podczas dzisiejszej konferencji High League 3, która startuje od godziny 19:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis