MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka kontrowersyjnie o sportach walki: Nie musicie się zgadzać to moje zdanie

Artur Szpilka kontrowersyjnie o sportach walki: Nie musicie się zgadzać to moje zdanie

Foto: Twitter/ Artur Szpilka

Artur Szpilka kontrowersyjnie wypowiedział się o sportach walki. Zresztą nie tylko on ma mieszane uczucia dotyczące walki wręcz lub mieszanych sztuk walki. MMA – w przeciwieństwie do boksu, który już zakorzenił się w świadomości ludzi – ciągle walczy o dobre imię, bowiem część społeczeństwa krytykuje istnienie tego rodzaju sportu.

Swoje trzy grosze, i dodajmy – kontrowersyjne trzy grosze dorzucił w tej sprawie Artur Szpilka. Jeden z najpopularniejszych pięściarzy w kraju przyznał, że sporty walki to coś na pograniczu sportu.

Artur Szpilka kontrowersyjnie o sportach walki: Nie musicie się zgadzać to moje zdanie

Artur Szpilka opublikował na Twitterze nokaut, jaki Derrick Lewis zafundował Curtisowi Blaydesowi na ostatniej gali UFC on ESPN+ 43. Powołując się na tę brutalną akcję, Szpilka po raz kolejny dał znać, że sporty walki to kategoria, która znajduje się na pograniczu sportu:

“To jest to o czym zawsze powtarzam sporty walki to Walka prawdziwa walka na pograniczu sportu. nie musicie się zgadzać to moje zdanie.” – napisał “Zawsze ten sam Szpila”.

Niestety, ale Artur Szpilka także jest bezpośrednim przykładem na to, że sporty walki są bardzo niebezpieczne i znajdują się na pograniczu sportu sensu stricte. Sam w przeszłości otrzymał potężne nokauty, czy to z rąk Deonaya Wildera czy Dereka Chisory:

Deontay Wilder KOs Artur Szpilka | SHOWTIME CHAMPIONSHIP BOXING on Make a  GIF

Dereck Chisora KOs Artur Szpilka GIF by Toby Hart | Gfycat

Zobacz także:

“To do was cioty… Najmanku, Popek”. Kontrowersyjny PSYCHO, uczestnikiem turnieju walk na gołe pięści na gali GROMDA 4 [WIDEO]

Srogi drań, barczysty z szaleństwem w oczach. PSYCHO wchodzi do gry! Mocny, niezłomny i krwiożerczy zakapior, ale z zasadami. Kocha spuszczać dobry i solidny wpierdol. Kiedy widzi krew budzi się w nim bestia.

Bonus BGC zawalczy z Trybsonem? Jest odpowiedz!

Bonus BGC udzielił wywiadu portalowi Fightsport.pl. Rozmowa z Łazarskim Gladiatorem odbyła się przy okazji gali FEN 32, na której Witczak był jednym z zaproszonych gości.

Co tu się wydarzyło? Dwa razy walka zakończona w zaskakujący sposób!

Takie sytuację nie zdarzają się często. W czwartek w Kazachstanie odbyłą się gala Bushido Qazaqstan FC. Do niecodziennych skończeń doszło w turnieju wagi półśredniej.