MMA PLNajnowszeArtnox Fight SportArtur Gwóźdź o Pasternaku: Żałosna sytuacja, żeby zawodnik wyzywał menadżera!

Artur Gwóźdź o Pasternaku: Żałosna sytuacja, żeby zawodnik wyzywał menadżera!

Artur Gwóźdź pojawił się we wczorajszym odcinku ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. Menadżer grupy Artnox Fight Sport został zapytany o ostatnim wyzwaniu Michała Pasternaka.

Pasternak

Doświadczony ”Wampir” podczas MMA VIP 4 obronił pas mistrzowski. Podopieczny Mirosława Oknińskiego w pierwszej odsłonie zastopował Kacpra Miklasza. Pasternak tuż po starciu rzucił wyzwanie w kierunku Artura Gwoździa.

Wypowiada się o mnie nieprzychylnie po walce, gdzie przyszedł podał mi rękę, a później zaczął pisać jakieś głupie komentarze. Wypowiada się niezbyt pozytywnie o mojej osobie. Także ostatnio oglądałem wywiad z Arturem i jeśli Artur chce z kimś zawalczyć to ja chętnie z nim zawalczę. Będzie miał możliwość pokazania jak powinna wyglądać walka w klatce i jak to wygląda. Ja jestem pewny, że łatwo się mówi, a trudniej to zrobić. Jakby chciał to nie ma problemu. To nie będzie walka, tylko egzekucja z mojej strony. To nie jest konflikt tylko chce żeby mi pokazał jak to wygląda w oktagonie.

Artur Gwóźdź: Ja takiej narracji nie przyjąłem!

Artur Gwóźdź w programie ”Oktagon Live” wypowiedział się o Michale Pasternaku.

Ja w żaden sposób nie powiedziałem nic obraźliwego w stosunku do Pasternaka. Po prostu styl walki, który prezentował i który był w tej walce – był takim stylem, a nie innym. Do tego się bardziej odniosłem i od tego zaczęła się sytuacja. Z drugiej strony doskonale wiemy, gdzie i kto jest w jego narożniku. Widzieliśmy zachowanie tego Pana podczas tej gali – jak się zachował i kto pociąga za sznurki, namawia do pewnych innych rzeczy. No, bo jak to mówi ”afery i inne rzeczy są dla nich bardzo dobre” – no to podkręcanie takich opcji uważam, że jest w tym stylu chyba taką jakąś odpowiedzią na to dlaczego się to zrobiło. Z drugiej strony no wiesz… żałosna sytuacja, żeby zawodnik wyzywał menadżera (…) Odpowiedzmy sobie na jedną najważniejsze pytanie kto wywleka coś na światło dzienne i kto taką narrację przyjął. Ja takiej narracji nie przyjąłem, mogę zadzwonić, zadzwoniłem i tak dalej. Nie przyjmuje naracji w formie wyzywania do walki, wypowiadania się w mediach i szukania atencji w taki sposób. Bo myślę, że to oto właśnie chodzi. Jako menedżer widzę potencjał ogromny Pana Pasternaka w tych mediach no to mogę mu załatwić dobrą walkę w topowej organizacji. Nie będzie musiał się bić w MMA VIP czy innych organizacjach.        

Całą wypowiedź zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Szok! Sędzia znokautowany podczas amatorskiego pojedynku MMA! [WIDEO] Widzieliście?

Musicie to zobaczyć! Takie sytuacja nie zdarzają się często. Widzieliśmy akcje, gdy zawodnik był w tak zwanym ”transie” i uderzył sędziego. Muśnięci, a mocny cios, który powoduje nokaut to jednak spora różnica.

Dariusz Michalczewski o Kliczkach: Wiedziałem, że to chłopaki z charakterem i jajami! Co wy na to?

Dariusz Michalczewski zabrał głos! Nasz były mistrz świata w boksie wypowiedział się o braciach Kliczko, którzy z całych sił walczą o swoją ojczyznę. ”Tiger” miał szansę dobrze poznać legendarnych braci. Michalczewski zapewnia, że aktualna sytuacja tylko potwierdziła, to co sądził o Kliczkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis