MMA PLNajnowszeBoksDariusz Michalczewski o Kliczkach: Wiedziałem, że to chłopaki z charakterem i jajami!

Dariusz Michalczewski o Kliczkach: Wiedziałem, że to chłopaki z charakterem i jajami!

Dariusz Michalczewski zabrał głos! Nasz były mistrz świata w boksie wypowiedział się o braciach Kliczko, którzy z całych sił walczą o swoją ojczyznę. ”Tiger” miał szansę dobrze poznać legendarnych braci. Michalczewski zapewnia, że aktualna sytuacja tylko potwierdziła, to co sądził o Kliczkach.

Michalczewski

Michalczewski ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Polak jest byłym mistrzem federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej. Talent Dariusza był widoczny już, gdy zyskał miano mistrza Europy amatorów. Warto dodać, że Michalczewski był niepokonany bokserem przez 12-lat.

Michalczewski: Postępuje najwłaściwiej, jak tylko można!

Dariusz Michalczewski w rozmowie z portalem interia.pl wypowiedział się o braciach Kliczko.

To jest misja Witalija Kliczki. Postępuje najwłaściwiej, jak tylko można. Tym bardziej, że takie prominentne postaci są nadzieją dla całego narodu ukraińskiego. Na tyle, ile znam Witalija i Władimira, niczego innego się po nich nie spodziewałem. Wiedziałem, że to chłopaki z charakterem, mówiąc wprost z jajami. Dziś nieważne, czy ktoś jest bogaty czy biedny, niski czy wysoki, gruby czy chudy, wszyscy idą po jedno po wolność i niepodległość.

Zobacz także:

Ewelina Woźniak walczy dzisiaj na Ares FC 4 w Paryżu! Rywalka próbowała sprowokować Polkę na ważeniu [WIDEO] Widzieliście?

Niepokonana w zawodowych startach Polka – Ewelina Woźniak walczy dzisiaj na Ares FC 4 w Paryżu. Rywalką “Mad Queen” jest niepokonana Brazylijka Maria Silva. Starcie pań będzie co-main eventem wydarzenia.

Była w UFC, BKFC, na OnlyFans, a teraz będzie występować w pro wrestlingu. Paige VanZant w AEW! Co wy na to?

Paige VanZant miała w swoim życiu różne pomysły na aktywność sportową i okołosportową. Amerykanka była już zawodniczką UFC, biła się na gołe pięści w organizacji BKFC, miała konto ze zdjęciami premium na OnlyFans czy występowała w Tańcu z Gwiazdami. Teraz natomiast swoją przyszłość wiąże z pro wrestlingiem. PVZ jest bowiem zawodniczką All Elite Wrestling!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis