MMA PLNajnowszeArtnox Fight SportArtur Gwóźdź i Dominik Zadora pomagają i wspierają dzieci z Sądowego Oddziału Odwykowego

Artur Gwóźdź i Dominik Zadora pomagają i wspierają dzieci z Sądowego Oddziału Odwykowego

Właściciel Artnox Fight Sport Artur Gwóźdź i mistrz FEN Dominik Zadora pomagają i wspierają dzieci z Sądowego Oddziału Odwykowego. Menadżer i zawodnik K-1 spotkali się z najmłodszymi, którzy już we wczesnym wieku muszą mierzyć się z najgorszymi demonami istnienia.

Artur Gwóźdź Dominik Zadora

Artur Gwóźdź i Dominik Zadora nie tylko dali młodzieży dużo wsparcia mentalnego, ale także wręczyli przygotowane upominki. Wszystko odbyło się w ramach obchodów Dnia Dziecka:

“Dziś kolejny raz odwiedziliśmy razem z Dominik Zadora Fanpage dzieciaki z Sądowego Oddziału Odwykowego o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Dzieci i Młodzieży w Lubiążu, tym razem z okazji Dnia dziecka! Sami dobrze wiemy jak ciężko może być w życiu i jak ważne jest wsparcie w tych trudnych momentach! Przekazaliśmy dzieciakom masę dobrej energii, która wywołała wiele uśmiechów, i m.in o to właśnie chodzi! Pamiętajcie, warto pomagać!!!”

Dziś kolejny raz odwiedziliśmy razem z Dominik Zadora Fanpage dzieciaki z Sądowego Oddziału Odwykowego o Wzmocnionym…

Posted by Artnox Fight Sport on Wednesday, June 9, 2021

Z okazji Dnia Dziecka w Sądowym Oddziale Odwykowym o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Dzieci i Młodzieży w Lubiążu nasz partner Sklep SFD przygotował dla dzieciaków paczki ze swoimi firmowymi słodyczami! Dziękujemy całej ekipie Sklep SFD za pomoc w uszczęśliwieniu dzieci, sprawiliście im wiele radości! 🙏🥳🤩 #sfd #sklepsfd #nutrition #suple #słodycze #pyszności #artnox #teamartnox #lubiaz #dzieci #dziendziecka #child #children #help #pomoc #teamzadora #wartopomagac #artnoxfightsport

Posted by Artnox Fight Sport on Wednesday, June 9, 2021

Słowa wsparcia dzieciom i młodzieży przekazał także Dominik Zadora, który zamieścił w mediach społecznościowych dedykowany wizycie wpis:

“Już tradycyjnie z okazji dnia dziecka odwiedziliśmy razem z @artnox_fightsport Sądowy Oddział Odwykowy o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Dzieci i Młodzieży w Lubiążu. Cieszę się że możemy sprawić by w tym dniu na Waszych twarzach widoczny był uśmiech. Mam nadzieję że każde z Was znajdzie to właściwą drogę mimo przeciwności losu a w życiu już nigdy więcej nie wrócicie na “ciemną stronę mocy” 💪 Jesteśmy z Wami 🤜🤛 Zawsze po burzy wychodzi słońce ☀️ Pamiętajcie”

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje starcie Floyd-Paul: Bym dużo lepiej poprowadził tą walkę niż Logan! Poleciał?

Kasjusz Życiński podczas wczorajszego lajva skomentował walkę pomiędzy Floydem Mayweatherem, a Loganem Paulem, która w niedzielę odbyła się w Miami. Było to starcie pokazowe – budzące mimo wszystko duże zainteresowanie.

Amanda Nunes do Kim Kardashian: Hej Kim, robimy to?

Podwójna mistrzyni UFC i uznawana za najlepszą zawodniczkę w kobiecym MMA w historii Amanda Nunes podłapała sugestię swojego szefa Dany White’a i zwróciła się bezpośrednio do Kim Kardashian. Brazylijka chce wziąć udział w walce z celebrytką!

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [10-13.06.2021]

Przed nami kolejny weekend z MMA. Będzie się działo naprawdę sporo! Już w nocy z czwartku na piątek kolejną walkę w bieżącym sezonie PFL stoczy Marcin Held (27-7).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis