MMA PLarmia fight nightArmia Fight Night 9: Mansur Azhiev wciąż niepokonany. Świetny występ!

Armia Fight Night 9: Mansur Azhiev wciąż niepokonany. Świetny występ!

Mansur Azhiev (5-0) pokonał Dominika Gierowskiego (4-2) jednogłośną decyzją na gali Armia Fight Night 9 w Mińsku Mazowieckim.

Początek walki to nieśmiałe wymiany . Zawodnicy stali dość daleko od siebie. Gierowski przechwycił nogę rywala, ale nie był w stanie obalić. Might Mighty Bulls i Piranha Grappling Gdynia radził sobie naprawdę solidnie. Azhiev trafił jednak bardzo mocnym sierpowym, po którym rywal padł na moment. Brat Anzora próbował jeszcze latającego kolana. Gierowski wrócił do walki , ale nadal inicjatywa należała do przeciwnika. Azhiev zszedł pod ciosem i trafił wysokim kopnięciem na głowę. Rywal znowu zapoznał się z deskami. Niesamowity atak zawodnika WCA Fight Team.

Druga runda zaczęła się stosunkowo spokojnie. Gierowski pozostawał w grze i próbował atakować. Azhiev był jednak w stanie przyspieszać. Atakował kombinacjami ciosów. Trafił też kopnięciem w okolicach wątroby. Zawodnik trenujący w Gdyni próbował jeszcze przenieść walkęd o parteru, ale rywal dość szybko wrócił do stójki.

Gierowski dysponował co prawda lepszym zasięgiem, ale przewag i tak należała do jego przeciwnika. Azhiev mieszał ciosy, trafiając z różnych kątów. Reprezentant WCA Fight Team trafił kopnięciem w głowę, gdy rywal obniżył pozycję. Gierowski raz jeszcze próbował obalenia, lecz i tym razem nieskutecznie. Trafił też kilkoma ciosami, ale to wciąż było za mało. Azhiev spychał go w kierunku siatki. Później jeszcze świetnie skontrował obalenie i zakończył walkę atakując ciosami z góry.

Zobacz także: