Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLarmia fight nightArmia Fight Night 10: Mansur Azhiev udusił Adriana Kępę i zdobył mistrzowską szablę!

Armia Fight Night 10: Mansur Azhiev udusił Adriana Kępę i zdobył mistrzowską szablę!

Mansur Azhiev (6-0) poddał Adriana Kępę (8-6) w co-main evencie gali Armia Fight Night 10. Stawką pojedynku była szabla kategorii piórkowej.

Armia Fight Night 10 Mansur Azhiev

Tytuł w zeszłym roku zdobył Patryk Kaczmarczyk, który pokonał właśnie Kępę. Po przejściu młodego zawodnika do KSW szabla musiała znaleźć nowego właściciela.

Azhiev rozpoczął walkę od niskich kopnięć. Obaj zawodnicy byli aktywni na nogach. Azhiev zaszedł za plecy rywala i trzymał go pod siatką. Zawodnik WCA Fight Team pracował ciosami i starał się ściągnąć Kępę do parteru. Azhiev w końcu uzyskał dosiad. Kępa kręcił się jak mógł, ale nie mógł sobie poradzić z utalentowanym rywalem. Młodszy brat byłego Anzora dalej kontrolował pozycję. W końcu jednak Kępa zdołał wrócić na nogi. Zawodnik MMATadores Katowice wcisnął nawet przeciwnika w siatkę. Tam jednak Azhiev trafił mocnym kolanem. Później zawodnicy wrócili na środek klatki. Tu Kępa próbował obszernych ciosów, zaś jego rywal zaimponował wysokim kopnięciem.

Kępa straszył obszernymi sierpowymi. Azhiev dobrze kontrolował jednak dystans i sam świetnie trafiał. Mansur popisał się latającym kolanem, które doszło do szczęki rywala. Po kolejnym niskim kopnięciu walka przeniosła się ponownie do parteru. Kępa jednak zdołał wstać. Wciąż to jednak młodszy z zawodników miał przewagę i imponował swoimi akcjami.

Azhiev szybko przewrócił przeciwnika już na początku rundy trzeciej. Reprezentant WCA Fight Team pracował przedramieniem i łokciem. W końcu Azhiev wpiął się za plecy rywala i duszeniem zakończył pojedynek. Mansur Azhiev nowym mistrzem!

Zobacz także:

Armia Fight Night 10 – wyniki

Kolejna gala organizacji Armia Fight Night, tym razem w Żywcu. Na szali aż dwie mistrzowskie szable!

Artur “Kornik” Sowiński poznał rywala na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii

Organizacja EFM po raz kolejny szykuje wielki SHOW. Tym razem podczas gali w Bułgarii. Bilety już w sprzedaży!

UFC: Zobaczcie brutalne nokauty w wykonaniu rywala Mateusza Gamrota! [WIDEO] Oglądaliście?

Mateusz Gamrot (18-1) już w najbliższą sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” w Las Vegas zmierzy się z weteranem Jeremy Stephensem (28-18).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis