MMA PLarmia fight nightArmia Fight Night 10: Dawid Kareciński zdominował zapaśniczo Przemysława Górnego

Armia Fight Night 10: Dawid Kareciński zdominował zapaśniczo Przemysława Górnego

Dawid Kareciński (2-0) zdominował Przemysława Górnego (2-3) na przestrzeni trzech rund podczas gali Armia Fight Night 10.

Od początku pojedynku Kareciński wywierał presję na rywalu zajmując miejsce w środku klatki. Dobrze unikał ciosów Górnego a po upływie około 90 sekund w końcu zdołał go obalić. “Karakan” miał dominującą pozycję, ale musiał mieć się na baczności. Górny próbował choćby balachy. Kareciński próbował przechodzić pozycje. Ciężko pracował szukając miejsca do spuszczenia mocnych ciosów. Przede wszystkim nie pozwolił wstać rywalowi już do końca rundy.

Na początku drugiej rundy Górny trafił dobrze ciosem, ale szybko został obalony. Zawodnik Valiant Gold Team co prawda wstał na moment, ale ponownie został ‘sprowadzony na ziemię”. Kareciński ponownie długo kontrolował rywala. Ten groził choćby trójkątami nogami, ale wciąż znajdował się na plecach. Reprezentant Karakan Team zaś od czasu do czasu przechodził do bocznej i pracował też choćby łokciem na tułów.

W trzeciej rundzie Kareciński wepchnął rywala w siatkę. Ten bronił się kilkadziesiąt sekund, ale w końcu dał się obalić. Górny był już zmęczony i nie tak aktywny z pleców jak we wcześniejszych rundach. Kareciński zaś regularnie podnosił pozycję i wyprowadzał pojedyncze ciosy. Reprezentant Polski w zapasach zaakcentował jeszcze swoją przewagę mocną końcówką.

Armia Fight Night 10 Dawid Kareciński

Sędziowie nie mieli wątpliwości i jednogłośnie uznali, że lepszy w tej walce był Dawid Kareciński.

Zobacz także:

Armia Fight Night 10 – wyniki

Kolejna gala organizacji Armia Fight Night, tym razem w Żywcu. Na szali aż dwie mistrzowskie szable!

Artur “Kornik” Sowiński poznał rywala na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii

Organizacja EFM po raz kolejny szykuje wielki SHOW. Tym razem podczas gali w Bułgarii. Bilety już w sprzedaży!

UFC: Zobaczcie brutalne nokauty w wykonaniu rywala Mateusza Gamrota! [WIDEO] Oglądaliście?

Mateusz Gamrot (18-1) już w najbliższą sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” w Las Vegas zmierzy się z weteranem Jeremy Stephensem (28-18).