MMA PLThe WarARAS przed THE WAR: „Zahartowałem się na toruńskich bramkach i w ulicznych bójkach!”

ARAS przed THE WAR: „Zahartowałem się na toruńskich bramkach i w ulicznych bójkach!”

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! 11 czerwca na gali THE WAR odbędą się aż dwa turnieje walk na gołe pięści. W formule stójkowej rywalizować będą ekipy 3 na 3, a w MMA bez rękawic wystąpi ośmiu zawodników . Starcia na THE WA R to jedna runda bez limitu czasu, więc możecie być pewni, że każda walka będzie krwawa i zakończy się nokautem lub poddaniem. Przetrwają tylko najlepsi! Transmisja w PPV na THEWAR.PL!

W ośmioosobowym turnieju MMA weźmie udział zaprawiony w ulicznych bojach Arkadiusz „ARAS” Dembiński . 24-letni zawodnik trenuje sporty walki od małolata i sprawdzał się już w ringu, klatce oraz na bramkach w toruńskich klubach, gdzie wielokrotnie mierzył się z kilkoma rywalami naraz.

Arkadiusz „ARAS” Dembiński

Wiek: 24 lata
Wzrost : 187 cm
Waga : 83-84 kg
Styl: boks/k-1

– Od najmłodszych lat trenuję sporty walki, jestem uzależniony od rywalizacji i ciągle mam chęć sprawdzania się z innym i zawodnikami. Zahartowało mnie stanie na bramkach w toruńskich klubach. Często wychodziło do mnie 3-4 typów. Nie ma we mnie żadnej kalkulacji. Mogę wyjść z każdym, dlatego wybrałem THE WAR – zapewnia „ARAS” , protegowany Denisa “BAD BOY’a ” Załęckiego, pomysłodawcy i organizatora THE WAR.

Pierwsza gala THE WAR odbędzie się już 11 czerwca! Transmisja tylko w systemie PPV na stronie WWW.THEWAR.PL (cena: 29,90 PLN). Bilety wkrótce trafią do sprzedaży.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis