Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLAntun RacićAntun Racić poza KSW! Były mistrz związał się z organizacją Oktagon MMA!

Antun Racić poza KSW! Były mistrz związał się z organizacją Oktagon MMA!

Antun Racić nie jest już zawodnikiem KSW. Były mistrz Polskiej organizacji w kategorii koguciej popisał kontrakt z organizacją Oktagon MMA.

“Killer” to były mistrz organizacji FFC w kategorii piórkowej oraz były mistrz organizacji KSW w wadze koguciej. Walczył dla FFC, EMC czy KSW. W organizacji KSW stoczył 9 pojedynków, z których 6 wygrał 3 przegrał. Debiut miał miejsce w 2017 roku podczas KSW 40 w Dublinie. Zmierzył się z Pawłem Polityło, którego pokonał niejednogłośnie na punkty. W kolejnych pojedynkach wygrał m.in z Sebastianem Przybyszem oraz po raz drugi Pawłem Polityo.

Pas mistrza organizacji KSW w kategorii koguciej zdobył w 2019 roku podczas 51 edycji w Zagrzebiu pokonując większościową decyzją sędziów Damiana Stasiaka. Pasa bronił raz podczas KSW 57 pokonując jednogłośnie na punkty Brazylijczyka – Bruno Augusto dos Santosa. Tytuł stracił na KSW 59, gdzie przegrał w rewanżu z Sebastianem Przybyszem jednogłośnie na punkty.

Ostatni pojedynek w KSW stoczył listopadzie 2022 roku podczas 76 edycji w Grodzisku Mazowieckim przegrywając z Zuriko Jojuą. Będąc po dwóch porażkach na KSW kolejny pojedynek stoczył dla Niemieckiej organizacji Elite MMA Championship. Podczas EMC 9 w Dusseldorfie pokonał na pełnym dystansie reprezentanta Brazylii – Jeovanny’a de Oliveirę.

Przyszłość Chorwata!

Firma “Pshysio100” pomagająca Chorwatowi w przygotowaniach do walki poinformowała, że w najbliższym czasie wystąpi on w organizacji Oktagon MMA. Do debiut dojdzie 17 czerwca na gali Oktagon 44 w Obernhausen.

Zobacz także:

Tragedia na sparingu! 29-letni zawodnik MMA nie żyje

Mamy przykrą informację. Do tragedii doszło na sparingu. Nie żyje Muhammadali Saidov reprezentujący Tadżykistan. Zawodnik MMA po mocnym uderzeniu w głowę trafił do szpitala z poważnym urazem.

Tomasz Narkun potwierdza zakończenie kontraktu z KSW! Co teraz z byłym mistrzem?

Pisaliśmy o tym już parę dni temu, że Tomasz Narkun (18-6) z końcem marca zakończy kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. ”Żyrafa” wczoraj w mediach społecznościowych potwierdził, że kończy mu się kontrakt z KSW. Co teraz? Niewykluczone, że podopieczny Piotra Bagińskiego zawalczy w innej organizacji i wydaje się – że chętnych nie będzie brakować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis