MMA PLDana White„Ile walk potrzebuje, aby dostać ponownie title shota?” – Dana White zabrał głos na temat Jana Błachowicza!

„Ile walk potrzebuje, aby dostać ponownie title shota?” – Dana White zabrał głos na temat Jana Błachowicza!

Jan Błachowicz przegrał swój pojedynek na gali UFC 267, co skutkowało utratą pasa do 205 funtów. Były mistrz chce wrócić na szczyt jak najszybciej, jednak będzie musiał ponownie wywalczyć sobie prawo do walki o pas.

Dana Błachowicz

Porażka Jana Błachowicza w walce wieczoru gali UFC 267 to zdecydowanie najsmutniejsza wiadomość w polskim sporcie w ostatnim czasie. Polski mistrz, poległ w pojedynku z Gloverem Teixeirą przez duszenie zza pleców w drugiej rundzie. Nie był to dobry występ Polaka, który kilka godzin po walce – zdając sobie sprawę ze swojej dyspozycji – przeprosił fanów. Jednocześnie „Cieszyński Książę” poinformował, że chce wrócić do klatki w marcu, aby ponownie utorować sobie drogę do walki o pas. Ile walk dzieli go od ponownej walki z mistrzem?

„Zobaczymy, co będzie z nim dalej”

Podczas wczorajszej konferencji prasowej – która odbyła się po gali UFC 267 – na pytania dziennikarzy odpowiadał szef organizacji UFC – Dana White. Zapytany przez jednego z nich o liczbę walk, jaka dzieli Błachowicza od ponownego title shota odpowiedział:

Ile walk potrzebuje, żeby dostać title shota? Przegrał ledwie godzinę temu! Nie wiem. Nie ma konkretnej liczby. Zobaczymy, co będzie z nim dalej, kiedy będzie walczył. Zobaczymy, jak to się wszystko ułoży.

Zobacz także:

Marcin Różalski wspiera Błachowicza: Zrobiłeś to, o czym większość marzy i będzie marzyć!

Wczorajsza porażka Jana Błachowicza na gali UFC 267, odcisnęła piętno na polskiej scenie MMA. Wielu zawodników wyraziło swoje wsparcie dla – byłego już mistrza UFC. Jednym z nich jest Marcin Różalski, który postanowił zamieścić pokrzepiający wpis na swoim Instagramie.

Jan Błachowicz o rewanżu z Teixeirą i terminie powrotu: “Mam jeszcze czas żeby odebrać pas”

Jan Błachowicz nie załamuje rąk i ma w planach powrót na szczyt dywizji półciężkiej UFC.

Corey Anderson komentuje przegraną Błachowicza: Nie można mówić tu o szczęściu

Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten wieczór. W swojej drugiej obronie mistrzowskiego pasa, Jan Błachowicz przegrał z Gloverem Teixeirą w walce wieczoru UFC 267.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis