MMA PLNajnowszeAndrzej KościelskiAndrzej Kościelski chwali Najmana. Nazywa go ikoną, “El Testosteron” odpowiada

Andrzej Kościelski chwali Najmana. Nazywa go ikoną, “El Testosteron” odpowiada

Jeden z najlepszych trenerów sportów walki w Polsce Andrzej Kościelski w rozmowie z portalem MMA Bądź na bieżąco chwali Marcina Najmana. Zdaniem właściciela klubu Ankos MMA, “El Testosteron” pozytywnie wpływa na rozwój mieszanych sztuk walki w Polsce.

Andrzej Kościelski chwali Najmana

Przyczynkiem do zabrania głosu na temat Marcina Najmana jest jego rzekoma walka z Pawłem Jóźwiakiem, do której ma dojść w najbliższych miesiącach (na razie jeszcze nie wiadomo w której organizacji, ale obie strony są zainteresowane tą konfrontacją).

W rozmowie z Hubretem Mściwujewskim, Andrzej Kościelski pochwalił Marcina Najmana, co ten zauważył i odpowiedział właścicielowi Ankosu.

Andrzej Kościelski chwali Najmana. Nazywa go ikoną, “El Testosteron” odpowiada

“Najman to jest ikona, wśród polskich zawodników. Różnie można o nim mówić, ale jakby nie było, to znalazł dobry sposób na zarabianie forsy. Ma dużo fanów, ma dużo przeciwników, ale jak najbardziej sobie radzi. Niech robi sobie co chce, to jest jego sprawa. Jeżeli dzięki niemu rośnie oglądalność tego sportu, to niech robi to dalej. Tyle.” – zaznaczył Kościelski.

Najman odniósł się do tych słów na Twitterze, gdzie zamieścił taki oto komentarz:

“Fajny rzeczowy wywiad. Pozdrawiam trenerze A.Kościelski i do zobaczenia w klatce, gdyż jak rozumiem to trener będzie odpowiadał za przygotowanie Jóźwiak do walki. Potwierdzam również, byłem w Ankosie dwa razy i to klub na najwyższym poziomie.”

Zobacz także:

Jacek Murański po zwycięstwie syna: Mateusz jest wcieleniem wujka Władka! Tak jest?

To były nerwy i wielkie emocje rodziny Murańskich. Mateusz zdecydował, że dodają aneks i jednego wieczoru stoczy dwie walki. Po około godzinnej przerwie ”Muran” po raz drugi wszedł do klatki i brutalnie znokautował rywala.

Jest nagranie zaraz po nokaucie! Szał radości Jacka Murańskiego! [WIDEO] Oglądaliście?

To był wieczór rodziny Murańskich! Mateusz postanowił podjąć wyzwanie i w jeden wieczór stoczył dwie walki w organizacji Elite Fighters. Pierwsze starcie należało do tych trudnych. W drugim zaś było efektowne skończenie.

Mistrz świata poza zasięgiem. Tadeusz Michalik zawalczy o brąz na Igrzyskach!

Tadeusz Michalik nie zostanie mistrzem olimpijskim w zapasach. Polak wciąż może jednak zdobyć medal w Tokio.

Kowalkiewicz o decyzji Justyny Haby: To oznacza, że po prostu się do MMA nie nadaje!

Karolina Kowalkiewicz (12-6) już siódmego sierpnia wraca do klatki UFC. Polak przed wylotem do Stanów Zjednoczonych została zapytana o ostatnią decyzję Justyny Haby (3-1), która postanowiła, że zakończy karierę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis