MMA PLElite FightersJacek Murański po zwycięstwie syna: Mateusz jest wcieleniem wujka Władka!

Jacek Murański po zwycięstwie syna: Mateusz jest wcieleniem wujka Władka!

To były nerwy i wielkie emocje rodziny Murańskich. Mateusz zdecydował, że dodają aneks i jednego wieczoru stoczy dwie walki. Po około godzinnej przerwie ”Muran” po raz drugi wszedł do klatki i brutalnie znokautował rywala.

Murański

Pierwsza walka z ”Warszawskim Dresikiem” okazała się ciężka. Norbert Janecki zaskoczył już na ceremonii ważenia wnosząc zaledwie 103 kilogramy. Trener Igor Kołacin miał świetny plan, który zapewnił Murańskim sporo nerwów.

W drugim pojedynku Murański w niecałe dwie minuty ciężko znokautował ”Mielonidasa”. Zobaczcie jak to wyglądało.

Jacek Murański po walce syna: Gdyby faktycznie odbyła się na ulicy…

Jacek Murański w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim skomentował zwycięstwo syna.

Powiem w ten sposób. Całe szczęście, że ta walka nie odbyła się na ulicy, bo tam nie byłoby sędziego. Gdyby faktycznie odbyła się na ulicy i były emocje na przykład takie jak z Tańculą to nie miałby kto jej przerwać… i wtedy los takiego delikwenta, w którego weszła pięść Władysława Murańskiego. Tak wyśmiewanego, idioci Władysław Murański… Mateusz jego jego wcieleniem. Idioci ja nawet nie przyswajam tego, że jakiś półgłówek mógł… bo wiem, że w slangu Włodek to jest jakiś środek psychoaktywny, więc skończeni idioci jeżeli lżyjcie to spójrzcie w lustra i lżyjcie z samych siebie, z siebie się nabijajcie. Mówi tutaj serio o największym kozaku Świętej Pamięci Władysławie Murańskim, którego Mateusz jest wcieleniem. Po prostu to jest jak skóra zdjęty z tego wojownika, a Władek był największym wojownikiem… Był najmocniejszym góralem w Sopotni Wielkiej i Małej. To naprawdę nie ma z czego się śmiać, to są góralskie geny. Jak wejdzie to wejdzie, weszło i widzieliśmy co się dzieje.

Synu Mateusz MurańskiMateusz Murański Nasz Ś. P Wujek Władek Murański parzy na Ciebie z nieba i jest dumny #teammuranscy#jednapiesc#rodzinatojestsila

Zobacz także:

Elite Fighters 1: Zobacz jak Murański brutalnie znokautował rywala! Wygrał drugą walkę w ten sam wieczór! Widzieliście?

Mateusz Murański zaskoczył wszystkich! W ostatniej chwili ”Muran” zdecydował dodać aneks do umowy i tym samym zaakceptować szalony pomysł. Mateusz jednego wieczoru stoczył dwa pojedynki w mieszanych sztukach walki.

Elite Fighters: Murański wygrywa z Warszawskim Dresikiem. Nie było jednak nokautu! Jak punktowaliście?

Za nami walka wieczoru gali Elite Fighters 1, w której to zmierzyli się Mateusz Murański i Norbert “Warszawski Dresik” Janecki. W klatce lepszy okazał się Muran, który wygrał tę walkę niejednogłośną decyzją sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis