MMA PLNajnowszeMichał AndryszakAndryszak już we wrześniu zawalczy o pas w Puli! ”Longer” ma zaplanowane dwie walki!

Andryszak już we wrześniu zawalczy o pas w Puli! ”Longer” ma zaplanowane dwie walki!

Nasz czołowy ciężki Michał Andryszak (25-10) nie miał w ostatnim czasie szczęścia. Wszystko na to wskazuje, że nastąpi nagły zwrot akcji. W dniu dzisiejszym ogłoszono, że ”Longer” zawalczy o pas na gali w Chorwacji!

Andryszak

Były zawodnik KSW miał wystąpić przecież zawalczyć w Las Vegas w organizacji PFL. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego miał zmierzyć się z Patrickiem Bradym i rozpocząć bój o nagrodę główną turnieju wagi ciężkiej, czyli milion dolarów.

Polak nieszczęśliwie nie został dopuszczony do walki przez Komisję Sportową stanu Nevada.

Niestety Komisja Stanu Nevada nie dopuściła mnie do pojedynku. Jest to jedna z najbardziej restrykcyjnych komisji w USA. Wada wzroku którą posiadam okazała się wykluczająca. Lekarz nie wyraził zgody na mój udział w walce na terenie tego stanu. Po przebyciu 10 tys km moje uczestnictwo w gali ograniczy się do roli widza. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu , niestety nic nie dało się zrobić. Mam nadzieję że odbyte przygotowania , poświęcone pieniądze i czas nie pójdą na marne i w niedługim czasie zakontraktuję jakiś pojedynek – napisał wtedy Andryszak.

31-latek niedługo później podpisał kontrakt z świetnie rozwijającą się organizacją Oktagon MMA. Do debiutu miało dojść na ostatniej 45 edycji w Pradze, lecz jego rywal Stuart Austin doznał kontuzji, a organizacja nie znalazła zastępstwa.

Będzie walka o pas!

Michał Andryszak już drugiego września w Chorwacji, a dokładnie w Puli zawalczy o pas Fight Nation Championship. Rywalem reprezentanta Ankosu Poznań będzie mistrz organizacji i zawodnik publiczności – Ivan Vitasović (11-5-1).

Nie udało się zawalczyć 28 lipca . Mamy pojedynek 2.09 na gali @fnc_mma . Zmierzę się z obecnym mistrzem federacji @ivanvitasovic1 . Cieszę się że forma nie pójdzie na marne . Trzymajcie za mnie kciuki 👍

Nie udało się zawalczyć 28 lipca . Mamy pojedynek 2.09 na gali @fnc_mma . Zmierzę się z obecnym mistrzem federacji @…

Posted by Michał "Longer" Andryszak on Thursday, August 3, 2023

Co ciekawe Chorwat jest podpisany z największą organizacją w naszym kraju. W tym roku miało dojść do debiutu Ivana w KSW, lecz wszystko pokrzyżowała kontuzja. Jak widać Vitasović jest już gotowy, ale najpierw stoczy kolejną walkę w ojczyźnie.

Andryszak ostatni pojedynek stoczył w październiku poprzedniego roku, gdy zdobył pas Fight Exclusive Night. ”Longer” potrzebował zaledwie 35-sekund na zdemolowanie Edera de Souzy z Brazylii. 

Warto zaznaczyć, że Andryszak ma już zaplanowane dwie walki. Do debiutu Polaka w Oktagon MMA ma dojść czwartego listopada na 48 edycji w Manchesterze. Organizacja będzie chciała w nowym terminie doprowadzić do starcia ”Longera” z wspominanym już Stuartem Austinem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis