MMA PLNajnowszeHybrid MMAHybrid MMA 4: Andryszak poznał rywala! ”Longer” zmierzy się z brazylijskim weteranem!

Hybrid MMA 4: Andryszak poznał rywala! ”Longer” zmierzy się z brazylijskim weteranem!

Wczoraj w Pile odbyła się konferencja prasowa przed zbliżającą się galą Hybrid MMA 4, gdzie poznaliśmy praktycznie całą kartę walk. Jest to wydarzenie, na którym kibice zobaczą walki pro sportowe, ale także freak fighty, które budzą zainteresowanie w naszym kraju. W main evencie wystąpi doświadczony – Michał Andryszak.

Andryszak

W ostatnim czasie podopieczny Andrzeja Kościelskiego nie miał szczęścia. Były podpisane walki w prestiżowej organizacji PFL czy u naszych sąsiadów w Oktagon MMA, ale wszystko kończyło się fiaskiem.

”Longer” był na fali trzech zwycięstw z rzędu – wszystkie zakończone w błyskawiczny sposób. Aż do czasu walki w Chorwacji na gali FNC 12, gdzie Andryszak stanął przed szansą zdobycia pasa. Michał miał wiele momentów w tym pojedynku, ale ostatecznie w trzeciej odsłonie musiał uznać wyższość Ivana Vitasovicia.

Znamy rywala!

Michał Andryszak (25-11) poznał rywala, z którym zmierzy się w main evencie Hybrid MMA 4 – gala odbędzie się dwudziestego kwietnia w Zielonej Górze.

Przeciwnikiem reprezentanta Ankosu Poznań będzie brazylijski weteran – Dirlei Broenstrup (17-11).

Poniżej możecie zobaczyć kartę walk zbliżającego się wydarzenia:

Ze swoich 17 zwycięstw aż 13 kończył przed czasem. Brazylijczyk większość pojedynków stoczył w ojczyźnie, lecz zdarzały się też walki wyjazdowe w USA czy Rosji, ale nie kończyły się one z dobrym skutkiem.

42-latek w ostatnich trzech walkach musiał uznać wyższość rywali. Dirlei przegrywał przed czasem z Ivanem Erslanem oraz dwa razy splitem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis