MMA PLNajnowszeMichał AndryszakNie powrót do KSW, a debiut w Oktagon MMA! Michał Andryszak podpisał kontrakt

Nie powrót do KSW, a debiut w Oktagon MMA! Michał Andryszak podpisał kontrakt

Wiemy z kim postanowił związać się i toczyć swoje następne pojedynki doświadczony Michał Andryszak (25-10). Wielu kibiców myślało o tym, że ”Longer” wróci do największej organizacji w naszym kraju. Polak ostatecznie związał się z świetnie rozwijającą się organizacją u naszych sąsiadów – Oktagon MMA.

Andryszak

Andryszak w KSW stoczył dziewięć pojedynków z czego cztery zwyciężył i pięć przegrał. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego w kwietniu 2018 roku stanął nawet przed szansą mistrzowską. Andryszak we Wrocławiu przegrał przed czasem z Philem De Friesem. Ostatni pojedynek Michał w największej organizacji w naszym kraju stoczył w 2021 roku, gdy przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Darko Stosiciem.

Reprezentant Ankosu Poznań aktualnie może pochwalić się passą trzech zwycięstw z rżedu. Andryszak toczył chociażby pojedynki w organizacji Fight Exclusive Night.

Wiemy z kim związał się Michał Andryszak!

Oficjalnie Michał Andryszak (25-10) podpisał kontrakt z organizacją Oktagon MMA. Już niebawem poznamy szczegóły debiutu ”Longera”.

Ahoj Michał Andryszak podpisuje kontrakt z organizacją Oktagon!  Debiut w lipcu – cel  pas mistrzowski!  #TeamAnimmals

Przypomnijmy, że Andryszak miał w tym roku zadebiutować w organizacji PFL. Polak był nawet już na miejscu i debiut wydawał się oczywisty. Ostatecznie Polak w ostatniej chwili wypadł, bowiem Komisja Stanu Nevada nie dopuściła go do walki. Powód? Wada wzroku ”Lognera” wykluczyła go ze startu w Stanach Zjednoczonych na gali PFL.

Zobacz także:

Chael Sonnen krytycznie o walce Błachowicz-Pereira: Mamy tutaj do czynienia z dwoma narcyzami! Co wy na to?

Chael Sonnen (30-17-1) weteran największej organizacji na świecie niewątpliwe zaskoczył swoją ostatnią wypowiedzią. Amerykanin krytycznie wypowiedział się o zestawieniu w kategorii półciężkiej pomiędzy Janem Błachowiczem (29-9-1), a Alexem Pereirą (7-2). Dużo na to wskazuje, że będzie to eliminator do walki o pas w wadze półciężkiej. Starcie odbędzie się dwudziestego siódmego lipca na gali UFC 291.

Amanda Nunes powinna zakończyć karierę? Zaskakujące słowa zawodnika UFC!

Anthony Smith (36-18) nie przestaję zaskakiwać! Co prawda w wywiadach, bo w klatce ostatnio mu nie idzie. Weteran UFC uważa, że Amanda Nunes (22-5) powinna rozważyć zakończenie kariery!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis