MMA PLNajnowszeAnderson SilvaAnderson Silva i Tito Ortiz zmierzą się w boksie! Ich walka już we wrześniu!

Anderson Silva i Tito Ortiz zmierzą się w boksie! Ich walka już we wrześniu!

Dwie legendy mieszanych sztuk walki – Anderson Silva i Tito Ortiz zmierzą się w boksie! Zawodnicy MMA wcielą się w rolę pięściarzy na gali bokserskiej Triller Fight Club, która odbędzie się już 11 września.

Anderson Silva Tito Ortiz

Informację o tym zestawieniu podał dziennikarz MMAFighting.com – Guilherme Cruz:

Anderson Silva i Tito Ortiz zmierzą się w boksie! Ich walka już we wrześniu!

Dla Andersona Silvy pojedynek z Tito Ortizem będzie kolejnym starciem pięściarskim w karierze. Brazylijczyk w czerwcu tego roku pokonał w tej formule Julio Cesara Chaveza Juniora. Dla “Pająka” będzie to czwarta walka bokserska w karierze. Na ten moment jego rekord w tej formule wynosi 2-1.

Tito Ortiz z kolei nie walczył w boksie ani razu. Umiejętności walki szlifował trenując i prezentując się w walkach na zasadach MMA. W tej formule prezentował się fanom przez ostatnie 20 lat.

Pojedynek zawodników po czterdziestce będzie przedsmakiem walki wieczoru gali Triller Fight Club, którą będzie starcie Oscara De La Hoyi z Vitorem Belfortem.

Zobacz także:

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem! Zaskoczeni?

Tak to nie jest pomyłka! Marcin Najman znalazł się na liście najbardziej popularnych polskich sportowców. Podano piątkę sportowców, którzy królują w wyszukiwarce Google.

Szpilka wraca do treningów: Po każdej burzy wychodzi słońce! Kto będzie następnym rywalem?

Niewidziany w akcji od maja, Artur Szpilka wrócił do treningów. Polak na swojej relacji Instastories powiadomił kibiców, że dzisiaj odbędzie pierwszą jednostkę po ponad dwumiesięcznej przerwie.

Bonus BGC przeprasza za zachowanie na Rundkach: Źle się z tym czuję i dlatego musiałem to napisać

Bonus BGC przeprasza za swoje zachowanie w odcinku “Rundek”, w którym zmierzył się słownie ze swoim najbliższym rywalem – Japczanem, z którym skrzyżuje rękawice już 28 sierpnia na gali High League 1.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis