MMA PLJan BłachowiczJan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem!

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem!

Tak to nie jest pomyłka! Marcin Najman znalazł się na liście najbardziej popularnych polskich sportowców. Podano piątkę sportowców, którzy królują w wyszukiwarce Google.

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z... Najmanem!

”El Testosteron” w lutym tego roku stoczył swoją pożegnalną walkę. Miało to miejsce na pierwszej edycji MMA VIP, gdzie dość niespodziewanie przegrał. W drugiej odsłonie sposób na niego znalazł Szymon ”Taxi Złotówa” Wrzesień. Niewykluczone jednak, że Najman zdecyduje się na powrót już… w drugiej połowie roku! Byłoby to starcie z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem.

Najman w pierwszej piątce!

Według raportu widoczni.pl w latach 2004-2021 najbardziej popularnym polskim sportowcem w przeglądarce Google jest Robert Lewandowski. To nie koniec, bo w pierwszej piątce znalazł się Marcin Najman, który jak widać dalej budzi duże zainteresowanie.

Najman zajmuje piąte miejsce ex aequo z… Janem Błachowiczem (28-8), który w październiku stanie do drugiej obrony pasa UFC w kategorii półciężkiej (po 60 tyś. 500 wyszukiwań).  

Iga Świątek – 201000 wyszukiwań
Robert Lewandowski – 201000
Kamil Stoch – 110000
Piotr Żyła – 74000
Jan Błachowicz – 60500
Marcin Najman – 60500

Zobacz także:

Czeczeński Hulk kontra Irański Hulk w klatce? Padło wyzwanie!

To byłby prawdziwy freak fight! Ashab Tamaev w mediach społecznościowych postanowił rzucić wyzwanie w kierunku ”Irańskiego Hulka”. Przypomnijmy, że o potencjalnym debiucie Sajjad Gharibi w MMA mówi się już od dłuższego czasu.

Zjawiskowa nauczycielka matematyki z szybkim zwycięstwem w Anglii! [WIDEO] Widzieliście?

Ebanie Bridges (6-1, 3 KO) wraca na właściwe tory po pierwszej zawodowej przegranej. Australijka w sobotę stoczyła drugi pojedynek w Wielkiej Brytanii. 34-latka została doceniona i zauważona przez promotora Eddie Hearna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis