MMA PLNajnowszeFreak FightAmbro stoczył walkę w Tajlandii! Znamy też szczegóły gali Underground Boxing Night 2! 

Ambro stoczył walkę w Tajlandii! Znamy też szczegóły gali Underground Boxing Night 2! 

Dawid Ambroziak bardziej znany jako freak fighter mający na koncie walki w organizacji FAME MMA i PRIME SHOW MMA (z którą jest aktualnie związany) stoczył walkę bokserską w Tajlandii. Ponadto już w tym momencie poznaliśmy szczegóły drugiej edycji Underground Boxing Night. Przypomnijmy, że Ambroziak jest od niedawna współwłaściciel wspomnianej organizacji.

Ambro

Ambroziak może aktualnie pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Swój debiut w organizacji PRIME SHOW MMA odnotował na pierwszej edycji w Łodzi. Dawid szybko i łatwo poddał Adriana Ciosa. Ostatni pojedynek ”Ambro” zaliczył w lipcu, gdy na zasadach bokserskich przed czasem odprawił dużo cięższego Jakuba ”Hecmana” Rygiela.

Wcześniej Ambroziak toczył walki w organizacji FAME MMA, gdzie zmierzył się chociażby z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim oraz Dawidem Ozdobą.

Znamy szczegóły!

Druga edycja Underground Boxing Night odbędzie się 1 kwietnia. Wiemy już, że na gali zobaczymy turniej bokserski, a zwycięzca pojedzie na profesjonalny obóz bokserski do Champions Factory Boxing w Chicago. Dojdzie również do kilku super fightów w formule boksu oraz kick boxingu.

Ambroziak aktualnie jest na wakacjach w Tajlandii. Co ciekawe stoczył tam walkę bokserską, a jego oponentem był reprezentant Rosji. Polak wygrał przed czasem. Warto zaznaczyć, że podczas tego eventu każdy ma szansę spróbować swoich sił na ringu, więc nie wiemy jakie doświadczenie miał przeciwnik freak fightera.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [20-22.01.2023] Co będziecie oglądać?

Przed nami kolejny bardzo interesujący weekend dla fanów MMA. Sprawdźcie w naszym rozkładzie jazdy co warto obejrzeć w najbliższych dniach.

Marcin Najman oficjalnie wyzywa Adamka na pojedynek! Stawką pas… WKU! Co wy na to?

Kilkanaście godzin temu Marcin Najman opublikował film, w którym wyraża chęć na starcie z “Góralem”. Na szali ma być pas mistrza Europy federacji WKU (kick-boxing),a zainteresowanie walką ma być większe niż przy walce “El Testosteron” vs “Pudzian”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis