Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUnderground Boxing NightUnderground Boxing Night 2: Gdzie oglądać? Kiedy gala Ambro? Data, miejsce, transmisja PPV

Underground Boxing Night 2: Gdzie oglądać? Kiedy gala Ambro? Data, miejsce, transmisja PPV

Underground Boxing Night 2: Gdzie oglądać? Kolejna gala bokserska, której organizatorem jest Dawid “Ambro” Ambroziak odbędzie się już w najbliższą sobotę. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

Underground Boxing Night 2 PPV
Foto: Underground Boxing Night

Podczas pierwszej edycji zobaczyliśmy 9 pojedynków. Zawodnicy rywalizowali na arenie, która miała wymiary 3×3 metry i była oddzielona snopkami słomy, za którymi stali kibice.

Teraz czeka nas turniej, w którym udział wezmą zawodnicy w kategorii do 91 kg. Zwycięzca otrzyma nagrodę o wartości blisko 50 tysięcy złotych. Będzie to wyjazd do Stanów Zjednoczonych na 2-tygodniowy obóz przygotowawczy w topowym klubie bokserskim pod okiem Andrzeja Fonfary. Oprócz walk turniejowych czekają nas również cztery Extra Fighty.

Rozpiska gali Underground Boxing Night 2:

Extra Fighty

78 kg: Patryk Mielniczuk vs. Hubert Marcisz
88 kg: Artur “Chuligan” Tomala vs. Mateusz “Shargi” Szargut
+100 kg: Dawid Rostek vs. Marcin Chraniuk
86 kg: Krystian Bętkowski vs. Michał Idziak

Turniej do 91 kg – uczestnicy:

Mateusz “Bodzio” Grochowski
Adam Bylina
Hubert Łąkowski
Artur Kamiński
Adam Tutak
Hubert Krasuski
Piotr “Kliczko” Danelski
Marcin Majka

Więcej o uczestnikach gali przeczytacie TUTAJ

Underground Boxing Night 2: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, transmisja PPV

Underground Boxing Night 2 PPV

Gala Underground Boxing Night 2 odbędzie się w sobotę 1 kwietnia w Forcie Bema w Warszawie.

Początek gali o godz. 20:00.

Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV, transmisję będzie można obejrzeć na ppv.bokser.org. Cena subskrypcji wynosi 19,99 zł. Wśród dostępnych form płatności znajdziemy kartę płatniczą oraz przelew internetowy.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć emocjonujące pojedynki na żywo to na ebilet.pl można zakupić bilety na galę Underground Boxing Night 2 w cenie 90 zł.

Kim jest Ambro?

Prezesem organizacji Underground Boxing Night jest Dawid Ambroziak. Popularny “Ambro” to uczestnik show “Ex na Plaży”. W programie wpadł w konflikt innym uczestnikiem Kasjuszem Życińskim.Panowie mieli okazję rozwiązać go w klatce na gali FAME MMA 4. Ambro brał też udział w pierwszej gali FAME MMA, gdzie pokonał Dawida Ozdobę. Łącznie Ambroziak we freak fightach walczył już 6 razy i to w różnych formułach – w MMA, kickboxingu i boksie. a po raz ostatni wystąpił na gali PRIME SHOW MMA 2, gdzie wygrał pojedynek z 70 kilogramów cięższym Hecmanem.

Zobacz także:

Ruchała o potencjalnej walce z Parnasse: Nie chciałbym za długo czekać…

Gościem ostatniego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym był tymczasowy mistrz organizacji KSW w kategorii piórkowej – Robert Ruchała. Podczas rozmowy wypowiedział się na temat kolejnej walki.

Chimaev o potencjalnej walce z Perreirą o pas: To byłoby łatwe, nie zadałby nawet ciosu!

Pewności siebie nie można mu odmówić! Khamzat Chimaev (12-0) gwarantuje, że z łatwością pokonałby aktualnego mistrza wagi średniej – Alexa Perreirę (7-1). ”Borz” zapewnia, że byłaby to jedna z jego najłatwiejszych walk. To nie koniec, bowiem Chimaev powiedział, że zakończyłby walkę w minutę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis