MMA PLNajnowszeUnderground Boxing NightZgłoś się do turnieju K-1 na Underground Boxing Night 3. Bilety na galę już dostępne!

Zgłoś się do turnieju K-1 na Underground Boxing Night 3. Bilety na galę już dostępne!

Już 25 maja w Warszawie odbędzie się gal Underground Boxing Night 3. Wciąż przyjmowane są zgłoszenia do turnieju K-1. Dostępne są też bilety na to wydarzenie.

Underground Boxing Night 3

OSTATNIA SZANSA NA ZŁOSZENIA DO TURNIEJU K-1 do 71kg na gali Underground Boxing Night 3

Na wszystkie zgłoszenia czekamy do wtorku 09.04.2024 do godziny 23:59!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Nagrodą główną dla zwycięzcy TURNIEJU UNDERGROUND BOXING NIGHT jest obóz NAK MUAY CAMP na Phuket w Tajlandii, przelot, transfer, zakwaterowanie, wyżywienie, treningi w Bangtao Muay Thai & MMA w terminie 04.08-18.08.2024r.

🔥 OSTATNIA SZANSA NA ZŁOSZENIA DO TURNIEJU K-1 – CZEKAMY DO WTORKU 09.04.24 do godz. 23:59 🔥 ▶️ www.undegroundboxing.pl ◀️Nagrodą główną dla zwycięzcy TURNIEJU UNDERGROUND BOXING NIGHT jest obóz NAK MUAY CAMP na Phuket w Tajlandii, przelot, transfer, zakwaterowanie, wyżywienie, treningi w Bangtao Muay Thai & MMA w terminie 04.08-18.08.2024r.#UBN3 – NIKT NIE MOŻE BYĆ PEWIEN WYGRANEJ!#UndergroundBoxingNight #TURNIEJK1

Posted by Underground Boxing Night on Friday, April 5, 2024

Bilety na Underground Boxing Night 3 są już dostępne. Jeśli chcesz doświadczyć niezapomnianej atmosfery walki na pięści, nie zwlekaj z zakupem biletów. Gala UBN obiecuje ogromną dawkę adrenaliny, pasji oraz niezwykłe widowisko, które zostanie w pamięci na długo! Atmosfera podczas Underground Boxing Night jest niezwykle emocjonująca, a bliska interakcja z widzami dodaje dodatkowego napięcia każdej walce. To wyjątkowe przeżycie dla każdego fana sportów walki. Gala odbędzie się 25 maja w Warszawie.

[informacja prasowa]

Więcej informacji na profilu Underground Boxing Night na Facebooku

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis