MMA PLArchiwumFAME MMAAmadeusz Ferrari zdradził ile wydaje miesięcznie na życie. Większość ludzi nie zarabia tyle w rok!

Amadeusz Ferrari zdradził ile wydaje miesięcznie na życie. Większość ludzi nie zarabia tyle w rok!

Amadeusz “Ferrari” Roślik to bardzo ekstrawagancka postać świata freak fightów w Polsce. W jednym shocie, który obiega właśnie media społecznościowe, freak fighter zdradził ile wydaje miesięcznie na życie.

Amadeusz Ferrari zdradził ile wydaje miesięcznie na życie

Wskazał pułap pieniężny, poniżej którego według niego ludzie zmagają się z totalną biedą. Co szokujące, zapewne większość czytających tę wiadomość ludzi nie zarabia takich pieniędzy w rok! I to pracując na etacie!

Amadeusz Ferrari zdradził ile wydaje miesięcznie na życie

Na portalu X pojawił się fragment wywiadu z Ferrarim, w którym zdradza, że na życie potrzebuje więcej niż… 100 tysięcy złotych miesięcznie! Poniżej tej kwoty to – jak to sam określił – jest totalna bieda.

“Dla mnie na przykład żyć za 100 tysięcy miesięcznie to byłoby męczarnią. Oczywiście są takie miesiące w moim życiu, bo na przykład skupiam się na treningach, ale dosłownie – 100 tysięcy złotych na życie to jest totalna bieda. Wiesz, restauracje, loty za granicę. Ja na przykład w poprzednim roku byłem 7 razy za granicą. W tym roku też byłem.”

Fragment wypowiedzi Ferrariego w tym temacie poniżej:

Ferrari to gwiazda organizacji FAME MMA. W swojej ostatniej walce Roślik musiał uznać wyższość Arkadiusza Tańculi, z którym przegrał decyzją sędziów na gali FAME MMA 19. Wcześniej przeplatał wygrane z porażkami. Pokonywał m.in. Kacpra Błońskiego, Pawła Bombę czy Mariusza Słońskiego, ale przegrał na przykład z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem, który znokautował go pod koniec walki ciosami w parterze.

A Wy co sądzicie o tych dochodach, które na życie potrzebuje Roślik? Też nie starcza wam do pierwszego, jeśli wypłata zamyka się w np. 90 tysiącach złotych?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis