MMA PLNajnowszeFAME MMANa CANAL+ online wylądował pierwszy odcinek serialu o „Bandurze”. Będzie hit?

Na CANAL+ online wylądował pierwszy odcinek serialu o „Bandurze”. Będzie hit?

Dziś w serwisie CANAL+ online ukazał się pierwszy odcinek serialu o Patryku „Bandurze” Bandurskim.

pierwszy odcinek serialu o Bandurze
Foto: Canal+

Od godziny 15:00 subskrybenci CANAL+ online mogą zapoznać się z pierwszym odcinkiem serialu pt. „Bandura: Najważniejsza walka”.

Dokument opowiada o przygotowaniach „Bandury” do walki z Tomaszem Adamkiem na FAME 21. Widzowie zobaczą również kulisy powstania ekipy Bungee, prywatne archiwa zawodnika oraz poznają bliskich Patryka.

Za niecałe dwa tygodnie Patryk Bandurski stanie przed szansą na pokonanie absolutnej legendy polskiego boksu. Już 18 maja w PreZero Arena Gliwice odbędzie gala FAME 21: Pretendent.

W walce wieczoru Tomasz Adamek, były mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych, zmierzy się z Patrykiem Bandurskim, znanym jako „Bandura”.

Wszystkie dotychczasowe walki popularnego YouTubera miały miejsce w Fame MMA. „Bandura” dwukrotnie zostawiał swoich rywali na przegranym polu.

ZOBACZ TAKŻE: Jakub Rzeźniczak zadebiutuje w CLOUT MMA! „Szalony Reporter” rywalem byłego reprezentanta Polski!

„Góral” po kilku latach przerwy postanowił wrócić do sportu i podpisał kontrakt z organizacją Fame MMA. Za zgodą włodarzy Fame MMA, swoją walkę powrotną Adamek stoczył jednak pod banderą KSW, stając w szranki z Mamedem Khalidovem. Teraz przyszedł czas, żeby Tomasz Adamek zawitał również do klatki największej federacji freak-fight w Europie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis