MMA PLAkop SzostakAmadeusz Ferrari otwarty na starcie z Szostakiem: Jak będzie grzeczny to mogę mu dać walkę, ale…

Amadeusz Ferrari otwarty na starcie z Szostakiem: Jak będzie grzeczny to mogę mu dać walkę, ale…

Amadeusz “Ferrari” Roślik jest ze swojego niekonwencjonalnego stylu walki oraz licznych konfliktów słownych ze swoimi rywalami. 25-latek aktualnie jest zawodnikiem FAME MMA dla której stoczył do tej pory sześć pojedynków. Dwa razy wychodząc z nich zwycięsko.

Roślik swój ostatni pojedynek stoczył na gali FAME MMA 10, gdzie znokautował w drugiej rundzie Mateusza Gąsiewskiego. Kibice pamiętają “Ferrrariego” jednak przede wszystkim z dwóch starć z Adrianem Polakiem. Amadeusz przegrał dwukrotnie, ale ładunek emocjonalny tego pojedynku oraz sposób zakończenia drugiej walki pozostaną w głowach kibiców na długo.

“Zlałby go jak małego Neokida”

Podczas swojego streama, Amadeusz “Ferrari” Roślik wypowiedział się nt. pojedynku Kołecki vs. Akop. Jednocześnie Roślik skomentował pogłoski odnośnie swojego pojedynku ze wspomnianym Szostakiem.

W mojej opinii to Szymon się po nim rozjedzie. Nie wydaje mi się, żebym tymi słowami jakoś uraził Akopa, bo zobaczycie samo walkę. Zobaczycie, że Ferrari wie co gada. Może nie przebierałem w słowach, ale nic do niego nie mam. Ja nie pękam nigdy, ale życzyłbym sobie żeby najpierw zweryfikował go ktoś z większym stażem niż ja np. Trybson. Wkurza mnie to, że Akop gada że jest najgroźniejszym celebrytą, a znam bardzo dużo ludzi, którzy by mu naje*ali. Nie wiem, jakie są relacje np. Piotrka Szeligi z Akopem. Nie chciałbym tworzyć jakichś konfliktów jednak uważam, że Piotruś to by go wgniótł w glebę i nic by z niego nie zostało. Zlałby go jak małego Neokida. Nie chce umniejszać temu Akopowi, ale fajnie byłoby gdyby najpierw go Szymon rozjechał, a potem Trybson. Jak będzie grzeczny to mogę mu dać tę walkę. Nie zależy mi na tej walce, ale ludzie już ją podłapali. Ja się tylko wypowiedziałem na temat jego walki. Prywatnie to nic do niego nie mam. Darze go szacunkiem. Lubię walczyć ze sławniejszymi niż Akop, także na dzisiaj to mam zdecydowanie popularniejsze nazwiska. Nie pękam na robocie. Jeśli Trybson z nim zawalczy, pokaże mu miejsce w szeregu to jestem ready. Let’s go little boy. Mogę ich napie*dalać. No problemo.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Pierwsze słowa Szostaka po przegranej z Kołeckim na KSW 62: Nie będziemy kolegami, ale…

Gala KSW 62 przeszła do historii. Wydarzenie wzbudziło wiele emocji, między innymi ze względu na walkę wieczoru, w której Szymon Kołecki skrzyżował rękawice z Akopem Szostakiem.

Maciej Kawulski o debiucie Sarary: Uważam, że to była przeleżana walka… [WIDEO]

Za nami długo wyczekiwany debiut Tomasza Sarary w okrągłej klatce KSW. Walka utytułowanego kickboxera miała dość nieoczekiwany przebieg i przyniosła wiele emocji.

Okniński po walce Kołeckiego z Szostakiem: Zawodników z WCA już nie mogę cisnąć, oni nie wytrzymują presji! [WIDEO]

Szymon Kołecki bezproblemowo rozprawił się z Akopem Szostakiem w main evencie gali KSW 62. “WCA jest najlepszym klubem w Polsce, a Akademia Sportów Walki Wilanów zawsze bije WCA” – powiedział bezpośrednio po walce Mirosław Okniński.