MMA PLFAME MMAAmadeusz Ferrari już śmiga na tarczach! Zobacz najnowsze nagranie! [WIDEO]

Amadeusz Ferrari już śmiga na tarczach! Zobacz najnowsze nagranie! [WIDEO]

Amadeusz Ferrari jeszcze niedawno nie wiedział, czy będzie mógł dalej uprawiać sport. Jednak dzięki specjalistom, jego ręka po ataku mężczyzn z maczetami powoli wraca do sprawności. W najnowszym filmiku widać, jak zawodnik FAME MMA trenuje z Adrianem Domalewskim.

Amadeusz Ferrari już śmiga na tarczach! Zobacz najnowsze nagranie! [WIDEO]
Foto: Instagram Adrian Domalewski

W kwietniu rozpoczęła się wielka afera z Amadeuszem Ferrari w roli głównej. Zawodnik FAME MMA opublikował film ze szpitala, gdzie tłumaczył, że został napadnięty przez morderców z maczetami. Ucierpiała wówczas jego ręka, która poddana była zabiegom. Początkowo lekarze twierdzili, że Roślik nie wróci już do sportu, ale dzięki kilku udanym operacjom Amadeusz wrócił do treningu po niecałym miesiącu.

Amadeusz Ferrari już tarczuje!

Cały czas nie wiadomo, po której stronie leży prawda, jeśli chodzi o sytuację z usiłowaniem zabójstwa. W internecie pojawia się wiele głosów, które zaprzeczają zdarzeniom, które przedstawił Ferrari. Pewne jest, że w przyszłości zawodnik wróci do walk. Czeka go jeszcze rehabilitacja kontuzjowanej ręki, ale mimo to nie opuszcza możliwości treningu.

Ferrari odwiedził Corpus Gym w Gdańsku, gdzie również swoje umiejętności przed walką na High League szlifuje Zusje. Poniżej prezentujemy nagranie z tarcz z Adrianem Domalewskim:

Trener, który miał okazję tarczować Amadeusza to zawodowy pięściarz z dwoma wygranymi na koncie. Jest również trenerem boksu w Corpus Gym. Można go było zauważyć już w przeszłości, kiedy trenował Mateusza Murańskiego. Domalewski zdradził nam, że pojawiają się propozycje udziału dla niego na freakowych galach.

Corpus Gym to wyróżniający się klub kickbokserski na Pomorzu. Prowadzony jest przez Dobrosława Bieleckiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis