MMA PLNajnowszeAlistair OvereemAlistair Overeem chce walki o pas! Badr Hari kończy karierę! [WIDEO]

Alistair Overeem chce walki o pas! Badr Hari kończy karierę! [WIDEO]

To był pojedynek legend! Alistair Overeem po latach wrócił do rywalizacji w kicki-boxingu. W sobotę na gali Glory Collision 4 doszło do jego trzeciej walki z Badrem Harim. “The Demolition Man” był bliski zakończenia pojedynku przed czasem. Po ich starciu w ringu pojawił się mistrz wagi ciężkiej – Rico Verhoeven.

Overeem

Było blisko, aby Overeem zakończył walkę przed czasem. Były zawodnik UFC podkręcił tempo i mocno naruszył przeciwnika. Reprezentant Maroka był dwukrotnie liczony. Wydaje się, że czas ponownie uchronił go przed nokautem. Overeem tym samym wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Overeem chce walki o pas!

Rico Verhoeven nieprzypadkowo pojawił się w ringu! Alistair Overeem wyznał, że chętnie w następnym pojedynku zawalczy o pas. Doszło nawet do face to face.

https://twitter.com/Beyond_Kick/status/1578861522478338048

To nie koniec, bowiem Badr Hari poinformował, że kończy swoją długą zawodową karierę. Reprezentant Maroka z ostatnich ośmiu walk – wygrał zaledwie jeden.

https://twitter.com/paulinthedark/status/1578865427697975296

Zobacz także:

Wielka awantura w klatce! Ochrona długo nie mogła uspokoić całej sytuacji! [WIDEO] Co wy na to?

W czwartek w Johannesburu odbyła się już 98 edycja EFC. W walce wieczoru poznaliśmy nowego mistrza w wadze ciężkiej. Został nim Matunga Djikasa (7-3), który w trzeciej odsłonie zastopował rodaka. Już na ceremonii ważenia było bardzo gorąco. Po samej walce pojawiły się duże kontrowersje. W klatce w pewnym momencie zapanował chaos.

The War 4: Kompletne szaleństwo! ”Młode Gliwice” zdominowały ”Jamników”! [WIDEO] Widzieliście?

To było czyste szaleństwo. Na gali The War 4 doszło do starcia 3 vs 3. Walka nie potrwała długo. Zwycięzcami zostali zawodnicy z ”Młodych Gliwic”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis