MMA PLKSWAlbert Odzimkowski odwiedził w szpitalu rywala, któremu złamał rękę na KSW 70 i wręczył prezent: Rudy dżentelmen

Albert Odzimkowski odwiedził w szpitalu rywala, któremu złamał rękę na KSW 70 i wręczył prezent: Rudy dżentelmen

Albert Odzimkowski to jest gość! Polak wystąpił na gali KSW 70, gdzie w dramatycznych okolicznościach wygrał przed czasem łamiąc rywalowi rękę przy rzucie o matę, a potem… odwiedził go w szpitalu i wręczył prezenty.

Albert Odzimkowski

Walka Odzimkowskiego na KSW 70 była rewanżowym starciem z Tommym Quinnem. Pierwsza konfrontacja tej dwójki zakończyła się no-contestem po nielegalnym kolanie wyprowadzonym przez Polaka.

Rewanż natomiast także nie zakończył się w typowy dla walk w MMA sposób. Otóż, Quinn przegrał rewanż z Odzimkowskim przez dramatycznie wyglądające złamanie ręki:

Albert Odzimkowski odwiedził w szpitalu rywala, któremu złamał rękę na KSW 70 i wręczył prezent

Po tej niefortunnej akcji, Odzimkowski nie zapomniał o rywalu i postanowił go odwiedzić w szpitalu. Tam wręczył mu prezent – burgera i smakołyki.

“Albert @OdzimkowskiMMA specjalnie pojechał dziś do Łodzi, poszedł kupić porządnego burgera i zaniósł go Quinnowi do szpitala. Co za gość. Rudy dżentelmen. Tommy teraz jedzie do Warszawy, gdzie pod opieką KSW i MD Clinic będzie czekał na operację.”

Sprawę też skomentował sam Quinn. Zawodnik ten udostępnił na swoich socialach zdjęcie ze “Złotym”, które okrasił podpisem:

“Co za gość, co za sport! Walczycie ze sobą dwukrotnie, rzuca tobą o matę i łamie ci rękę, a potem jedzie 200 km, by cię odwiedzić i przynosi jedzenie i smakołyki. Absolutny dżentelmen! Żaden inny sport, żadna inna profesja jak nasza! W tak bezwzględnym środowisku znajdujesz najmilsze stworzenia!”

Zobacz także:

Okniński komentuje walkę Pudziana i nawołuje do rewanżu z Kołeckim! Co wy na to?

Mirosław Okniński postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych po kapitalnym zwycięstwie Mariusza Pudzianowskiego (17-7). 45-latek już w pierwszej rundzie znokautował Michała Materlę (31-9). Prekursor MMA ma już nawet pomysł – kto mógłby być kolejnym przeciwnikiem Pudzianowskiego. Trener wskazał swojego podopiecznego Szymona Kołeckiego (10-1). Czy w przyszłości dojdzie do rewanżu tego nie można wykluczyć?

Michał Kita z mocnym przesłaniem po KSW 70: Zrozumcie pseudo znawcy! Widzieliście?

Michał Kita (21-14-1) z ostrym przesłaniem w mediach społecznościowych. ”Masakra” apelował do ekspertów, dziennikarzy i znawców po gali KSW 70, która wczoraj odbyła się w Łodzi. Trzeba przyznać, że podczas tego wydarzenia nie brakowało niespodzianek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis